"Не потрібен йому світ без Путіна при владі": Піонтковський пояснив надзвичайну небезпеку Кремля зараз

​Президент Росії на сьогоднішній день небезпечніше, ніж у 2014 році, тому що готовий піти на смертельний ризик для збереження влади.

Володимир Путін і Володимир Соловйов. Фото: скріншот з відео.

"Путін весни і літа 2014-го року - тріумфаліст, сп'янілий несподіваною легкістю кримської операції, млявою реакцією Заходу, вождь "Русского міра", переконаний, що він схопив Бога за бороду. Вождь не очікував настільки оглушливого ефекту і не прагнув до нього спочатку. У нього була конкретне прагматичне завдання: згвалтувати по-братськи Україну, ні в якому разі не дозволивши їй вирватися з євразійської мережі кримінальних паханатів і вибрати європейську модель економічної і політичної конкуренції", - пише російський журналіст, політичний діяч Андрій Піонтковський у статті для kasparov.ru, передають Патріоти України та пропонують вам ознайомитися із його думками.

За його словами, такий вибір міг би стати небезпечно заразливим прикладом для російського суспільства і підірвати "духовні скрєпи злодійської Дзюдохерії". "Занадто добре він розуміє, чим йому загрожує втрата влади. Владу диктатори втрачають не на "виборах". Вони втрачають її, коли починають категорично не влаштовувати своє оточення, в тому числі і силове. Протягом 18 років у пахана російської клептократії з цим не було проблем. Він особисто гарантував безпеку величезних маєтків своїх подільників", - підкреслив Піонтковський.

Він пояснив, що Путін у 2014 році розгорнув перед ними грандіозну програму імперського реваншу РФ у "4-й світовій гібридній війні". "Сьогодні ж "closeness to Putin" стає, згідно з розділом 241 американського закону про санкції від 2 серпня, юридичною підставою конфіскації зарубіжної власності російської "еліти" за кордоном. А імперські бульбашки, надуті путінською пропагандою, лопаються один за іншим, викликаючи гірке розчарування амбітної "еліти", - додав журналіст.

Піонтковський зазначив, що такі настрої в "елітах" не можна пускати на самоплив, тому що вони загрожують втратою влади з усіма витікаючими наслідками. "Він може загострити максимально відносини з Заходом, створивши всередині країни образ обложеної фортеці, що балансує на межі ядерної війни (з ймовірністю переходу за цю межу). Імперській клоаці це сподобається, а з будь-якими незадоволеними навіть з близького оточення можна буде розправитися в умовах військової диктатури. Демонстративний напад на Великобританію 5 березня з використанням зброї масового знищення - це перший крок в спецоперації по довічної пролонгації його особистої влади", - підкреслив він.

Зазначається, що у Путіна є "чудо-зброя", щоб утриматися в "обложеній фортеці". "Не мультики з Послання, а холодна рішучість першим використовувати ядерну зброю. Подивіться ще раз на його обличчя в інтерв'ю Соловйову. Коли він пояснює, що не потрібен йому світ без Путіна у влади. Так, саме без Путіна у влади. Пояснив же нам наш Гесс-Володін, що Росія сьогодні це і є Путін при владі", - заявив журналіст.

Він пояснив, що президент РФ готовий піти на смертельний ризик, щоб зберегти владу. "Сьогодні він набагато небезпечніше, ніж у 2014-му. Тоді він не готовий був померти за Нарву. Збирався полякати Захід, сподіваючись, що той здригнеться і відступить. А ось за свою владу готовий піти і на смертельний ризик першого удару. Здригнеться Захід і не відповість - переміг великий Путін назавжди всередині і зовні", - резюмував Піонтковський.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Навіть пінгвіни, на думку Трампа, вели нечесну торгівлю зі США": Фурса прокоментував курйозне рішення американського президента

четвер, 3 квітень 2025, 22:48

"Трамп запровадив додаткові мита на два острови, які населені виключно пінгвінами. На рівні 10 відсотків. З одного боку добре, що Трамп вважає пінгвінів своїми друзями", - пише інвестиційний банкір Сергій Фурса на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", ...

"Росія все про них знає ще з часів СРСР": Якщо порівняти військову мапу з геологічною, то армія РФ рухається до корисних копалин, - експерт

четвер, 3 квітень 2025, 22:37

Виконавча директорка Національної асоціації добувної промисловості України Ксенія Оринчак зазначила, що армія РФ рухається до територій, багатих на корисні копалини, і це є однією з причин війни, передають Патріоти України. "Кремль витрачає сотні мільй...