"Небезпека повномасштабного нападу РФ завжди є", - український дипломат

Кінцева мета політики Кремля - не скасування санкцій, а підпорядкування України і нав'язування своїх правил гри всьому світу, вважає Богдан Яременко.

Богдан Яременко. Фото:www.unian.ua

Президент Росії Володимир Путін має чималі війська, які, як показала практика, він може використовувати. так вважає екс-генконсул України в Единбурзі і Стамбулі, голова правління фонду "Майдан закордонних справ" Богдан Яременко. Про це він розповів у своєму коментарі Обозревателю, передають Патріоти України.

"Небезпека повномасштабного нападу на Україну з сторону Росії завжди є. Поки ж Кремль намагається натиснути на Україну і Захід в дипломатичному плані за допомогою залякування і шантажу, але якщо не вдасться, хто знає, яким буде наступний крок.

Росію не зможуть зупинити санкції, тому вона зважиться здійснити повномасштабний напад. Кінцева мета політики Кремля - не скасування санкцій, а підпорядкування України і нав'язування своїх правил гри всьому світу. Санкції - тимчасова проблема, яка, по суті, не впливає на кінцеві цілі Росії", - пояснив дипломат/

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Команда Зеленського починає програму «Велике обезземелення українців»

вівторок, 7 грудень 2021, 19:10

Навіть на мікроскопічний пай "друзі простих людей" і "вороги олігархів" хочуть гроші. Не можеш платити податки з города у півгектару - продавай. Слугам Зеленського потрібна вся земелька. Прийнятий скандальний закон №5600 нібито покликаний вирішити пита...