Школярка з Шотландії звинуватила вчителів в скоєнні військового злочину. Про це повідомив її батько в Твіттері, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
На формі зворотного зв'язку в графі «Що б вчителі могли робити краще» 11-річна дівчинка написала: «Не використовувати принцип колективного покарання. Він нечесний по відношенню до багатьох людей, які нічого не зробили. Крім того, виходячи з положень Женевської конвенції 1949 року, це військовий злочин». «Ось думаю: покарати її або морозиво купити», - поділився з користувачами соцмереж спантеличений батько дівчинки.
Мейсон Крос пояснив в інтерв'ю BBC News, що вчителі доньці подобаються, але система освіти викликає питання. На підозри в тому, що записку написав він сам, Крос відповів: «Чувак, якби я це придумав, то все-таки змусив би її виправити помилку в слов "Женевська"». Батько все ж вирішив не карати дочка і купити їй морозиво - хоча дівчинка, очевидно, не знала, що школа не є зоною бойових дій, учні - комбатантами і нон-комбатантами, а навчальний час - військовим.
Женевська конвенція про захист цивільного населення у воєнний час (також відома як Четверта Женевська конвенція) була дійсно прийнята 12 серпня 1949 року. Виходячи з її положень, використання принципу колективного покарання під час війни класифікується як військовий злочин. Цей принцип нерідко застосовувався під час Першої і Другої світових воєн - жителів окупованих територій карали за дії партизан.
Православна церква України 3 квітня за новим стилем вшановує пам'ять преподобного Микити, сповідника Мідікійського (відомий також в народі як Микита-вододіл. - ред.), мучениці Феодосії та ікони Богоматері "Нев'янучий цвіт". За старим стилем у цей день ...
"Майже рік пройшов із моменту резонансної ДТП, одним із фігурантів якої став топчиновник БЕБ Олександр Ткачук. Через те, що резонансні ДТП за участі "небожителів" у нас не рідкість і покарання для винуватців вдається добитися далеко не завжди, трохи на...