Опубліковані вражаючі відео прольоту над Плутоном та Хароном

​Ролики створені за допомогою даних, отриманих станцією New Horizons, та комп'ютерних моделей поверхні карликової планети та її супутника.

Результат пошуку зображень за запитом "плутон фото"Патріоти України зазначають, що це дозволило показати небесні тіла з ближчих відстаней, ніж насправді до них підлітав космічний апарат. Також дослідники представили останні карти поверхонь Плутона та Харона.

Станція New Horizons 14 липня 2015 року пролетіла на мінімальній відстані від Плутона. Основне завдання місії - вивчення карликової планети та її супутника Харона. Очікується, що в 2019 році станція досягне планетоїда 2014 MU69, що знаходиться на відстані 1,6 мільярда кілометрів від карликової планети у поясі Койпера. Діаметр астероїда оцінюється у 45 кілометрів.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Приємно стояти на уламках російського гелікоптера ціною в 15 мільйонів доларів", - Бутусов (відео)

п’ятниця, 20 травень 2022, 0:22

"Пам’яті підполковника Юрія Савчина, зенітника 92-і бригади. Російський ударний гелікоптер Мі-28Н було збито зенітним дивізіоном 92-і бригади біля села Циркуни 9 травня, з поля, де він впав, добре видно Харків, Салтівку. Приємно стояти на уламках ро...

"Предатель Балицкий, кажется, уже приготовился к расстрелу за предательство", - Голобуцький (відео)

п’ятниця, 20 травень 2022, 0:00

"Вице-премьер РФ Марат Хуснуллин и предатель Балицкий в Мелитополе. Балицкий, судя по тому, как стоит, уже приготовился к расстрелу за коллаборационизм))", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають ...