Оточення президента РФ Володимира Путіна невдоволене санкційною політикою Заходу, яка вплинула на їхній добробут. Таку думку в ефірі телеканалу 112 Україна висловив український журналіст Дмитро Гордон, передають Патріоти України.
"Оточення Путіна незадоволене ситуацією, що склалася. Санкції торкнулися багатьох серйозних людей, які жили і не тужили. Вони далекі від імперських амбіцій, їм не треба потрапляти в підручники історії, їм треба спокійно зберігати і примножувати здобутий у нелегких боях із товаришами-олігархами капітал", – сказав Гордон.
Він припустив, що деякі наближені до Путіна бізнесмени заробляють на війні в Україні.
"Але всі ж не можуть заробити на війні. Не забувайте, що там свій бізнес, плюс треба відстріляти склади зброї, яка вже давно втратила терміни придатності, треба трішки позбирати безхатченків, відправити їх на Донбас і так зачистити російські міста – тобто у Росії на цій війні багато прихованих смислів. Але оточення невдоволене. Воно поки що не висловлює Путіну в очі все це, бо собі дорожче, проте назріває невдоволення", – припустив журналіст.
Президент РФ відчуває це, тому його самотність посилюється, вважає Гордон.
"Путін це розуміє. Не може не розуміти, адже він досвідчена людина. Він стає все самотнішим, а це може вести (він добре знає історію) до розв'язки, яка сталася зі Сталіним", – сказав журналіст.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...