"Починалося все з невинної зеленки. Народ радів і тішився, коли обливали того, кого він не любив", - журналіст

Хочеться вірити, що тих, хто облив кислотою Катерину Гандзюк, таки покарають...

Катерина Гандзюк. Фото: соцмережі.

"А починалося все з невинної зеленки. Народ радів і тішився, коли обливали того, кого він не любив. Обурювався, коли це було щодо того, кого він любив. А потім перейшло все на вищий рівень. Катерину облили кислотою. Це вже якась незбагненна жорстокість – не принизили, а покалічили. А вона взяла і померла. Фактично невідомо за що її вбили", - пише Юрій Луканов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Так, вона була ативісткою. Так, вона виступала з певними вимогами. Хіба це важить на стільки, щоб позбавляти людину життя?

Хочеться вірити,що убивць посадять. Якщо таки виявиться, що це колишні військові з АТО, то не знайдеться спекулятнів, які б робили узагальнення і говорили, що у війську всі такі бандити. Хочеться вірити, що після цього народ вгамується і відмовиться від насильства до власних співгромадян. Інакше це далеко може завести. Деяким ляльководам це було б вигідно.

PS Написав на хвилі емоцій. Потім прочитав новину. Виявляється, Катерина померла не через опіки, а через тромб. Певне, з серцем щось було негаразд. Але чи скасовує це все вищенаписане?".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Частина українських православних залишиться з Москвою", - митрополит Олександр Драбинко

п’ятниця, 16 листопад 2018, 8:24

Собор єпископів Української православної церкви (Московського патріархату) вирішив не брати участь в створенні помісної української церкви – процесі, який був ініційований Вселенським патріархатом. У документі, ухваленому на Соборі, який проходив у Киє...

Цукровий діабет: Лікар розповіла, в чому небезпека хвороби, і як з нею боротися (відео)

п’ятниця, 16 листопад 2018, 8:05

Цукровий діабет входить до топ-5 найпоширеніших захворювань у світі, а найбільш ризикують захворіти жителі тих країн, де люди частіше схильні до нервового стресу. Про це заявила лікар-ендокринолог вищої категорії Олена Михайленко, коментуючи дані Мініс...