"Починалося все з невинної зеленки. Народ радів і тішився, коли обливали того, кого він не любив", - журналіст

Хочеться вірити, що тих, хто облив кислотою Катерину Гандзюк, таки покарають...

Катерина Гандзюк. Фото: соцмережі.

"А починалося все з невинної зеленки. Народ радів і тішився, коли обливали того, кого він не любив. Обурювався, коли це було щодо того, кого він любив. А потім перейшло все на вищий рівень. Катерину облили кислотою. Це вже якась незбагненна жорстокість – не принизили, а покалічили. А вона взяла і померла. Фактично невідомо за що її вбили", - пише Юрій Луканов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Так, вона була ативісткою. Так, вона виступала з певними вимогами. Хіба це важить на стільки, щоб позбавляти людину життя?

Хочеться вірити,що убивць посадять. Якщо таки виявиться, що це колишні військові з АТО, то не знайдеться спекулятнів, які б робили узагальнення і говорили, що у війську всі такі бандити. Хочеться вірити, що після цього народ вгамується і відмовиться від насильства до власних співгромадян. Інакше це далеко може завести. Деяким ляльководам це було б вигідно.

PS Написав на хвилі емоцій. Потім прочитав новину. Виявляється, Катерина померла не через опіки, а через тромб. Певне, з серцем щось було негаразд. Але чи скасовує це все вищенаписане?".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Распад России неизбежен по многим причинам, как и роспуск СССР. Вопрос лишь в сроках и исполнителях", - Климовський

вівторок, 22 січень 2019, 17:27

"Вопрос лишь в сроках и исполнителях. Даже в кремлёвских кругах ощущают, что эпоха Путина подошла к концу и озабочены не просто проблемой "преемник", а изменением всей политики. При том, что Путин уселся на новый срок совсем недавно – в марте 2018 г. и...

Хіти тижня. Нічого не буде? Безглузда мрія про Brexit наближається до свого кінця, - Foreign Policy

вівторок, 22 січень 2019, 15:30

Зазнавши повної поразки, прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей сиділа, хитаючи похмуро головою в бік свого головного суперника - лідера Лейбористської партії Джеремі Корбіна. Але на якомусь рівні голова британського уряду знала, що кожен епітет, ...