"Починалося все з невинної зеленки. Народ радів і тішився, коли обливали того, кого він не любив", - журналіст

Хочеться вірити, що тих, хто облив кислотою Катерину Гандзюк, таки покарають...

Катерина Гандзюк. Фото: соцмережі.

"А починалося все з невинної зеленки. Народ радів і тішився, коли обливали того, кого він не любив. Обурювався, коли це було щодо того, кого він любив. А потім перейшло все на вищий рівень. Катерину облили кислотою. Це вже якась незбагненна жорстокість – не принизили, а покалічили. А вона взяла і померла. Фактично невідомо за що її вбили", - пише Юрій Луканов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Так, вона була ативісткою. Так, вона виступала з певними вимогами. Хіба це важить на стільки, щоб позбавляти людину життя?

Хочеться вірити,що убивць посадять. Якщо таки виявиться, що це колишні військові з АТО, то не знайдеться спекулятнів, які б робили узагальнення і говорили, що у війську всі такі бандити. Хочеться вірити, що після цього народ вгамується і відмовиться від насильства до власних співгромадян. Інакше це далеко може завести. Деяким ляльководам це було б вигідно.

PS Написав на хвилі емоцій. Потім прочитав новину. Виявляється, Катерина померла не через опіки, а через тромб. Певне, з серцем щось було негаразд. Але чи скасовує це все вищенаписане?".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Два постріли - мінус дві кулеметні точки": Українські ПТРК продовжують методично нищити окупантів (відео)

вівторок, 23 квітень 2019, 21:38

"Воїни ОСи адекватно відповідають на кожен обстріл зі сторони російсько - окупаційних військ 1 та 2 армійських корпусів зс рф. Два влучних постріла, мінус дві ворожі кулеметні точки. Врятовані життя наших воїнів.", - пише офіцер ЗСУ.

Хіти тижня. Відставка генерала спричинила в Україні гучний скандал (документ)

вівторок, 23 квітень 2019, 21:30

Останні дії президента говорять про те, що він вважає себе одноосібним захисником країни. Це далеко не так, вважає генерал. Генерал-лейтенант Валерій Кондратюк написав заяву на ім'я президента України Петра Порошенка, в якій пояснюються вимушені причин...