"Пора создавать свой партизанский отряд! Надоело молчать!" - Георгій Тука

Керівник Луганщини зазначає, що вкотре переконується у тому, як можновладці не дуже квапляться боронити країну.

Георгій Тука. Фото: podrobnosti.ua.

На своїй сторінці в "Фейсбук" Георгій Тука розмістив гнівне послання українським правоохоронцям і владі, в якому висловив своє ставлення до бездіяльності влади по відношенню до сепаратизму, передають Патріоти України.

"Опытные люди" вже багато разів мені казали: "Ти занадто відвертий. Сьогодні тебе не чіпають, але все фіксують. Прийде час, і до тебе прийдуть і запитають і щодо автівок з-за кордону, і щодо амуніції та озброєння, і щодо твоєї "боротьби з контрабасом". Я не дитина і прекрасно розумію те, що в кожному відомстві на мене тихенько збирається досьє. Але... на моє переконання, у будь-якої людини (якщо вона - Людина, а не істота) настає той момент, коли вона робить свій вибір: чи вона починає ДІЯТИ, чи вона продовжує спостерігати за бездіяльністю корумпованої правоохоронної системи. Такий собі - час "Ч".

Безкарність сепаратистів по всій країні, зухвалість хабарників, безпорадність правоохоронців, продажність суддів, запланована бездіяльність прокуратури та суцільна політична проституція - що ще треба для того, аби чоловік зрозумів що він - Людина! Людина, яка має право і обов"язок взяти безпосередньо на себе відповідальність за майбутнє своїх дітей, своєї Батьківщини?

Я, як людина, яка наразі має чималі важелі впливу на життя однієї з областей нашої України, дивуюсь з незграбності (небажання) державної системи боронити нашу Україну. Я багато разів відмовлівся від організації свого власного "партизанського загону" (досить нам олігархічних банд"). Але, скажіть на милість, ЩО я має робити з суддями, які постійно відвідують окуповану територію? Як я маю реагивати на численні візити своїх підлеглих до "ЛНР"?

Хтось вірить в те, що ФСБ залишає цих державних службовців поза своєї уваги??? А ми дивуємось з суддівських рішунь щодо сепаратистів, з тяганини впроваджень з боку прокуратури, з мовчазного спостереження з боку місцевого СБУ... Мабуть, настає той час, коли треба забувати про посаду, та повертатись до "десантно-волонтерського лозунгу" - "ніхто, крім нас"!

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Диво-джерело та рог єдинорога: Де в Україні знаходиться найдавніший Покровський храм

вівторок, 15 жовтень 2019, 0:17

Село Шарівка лежить всього в чотирьох кілометрах від добре відомої туристам жвавої траси Хмельницький-Кам'янець-Подільський. "Начиная с конца Х и до второй половины XVII века почти все "мурованные" сакральные сооружения в Украине возводились с прицелом...

"По просьбе Путина, или Что не так с российскими памятниками в Беларуси", - Тишкевич (відео)

понеділок, 14 жовтень 2019, 23:58

У Білорусі поставили пам'ятник Пушкіну. Урочисте відкриття відбулося 11 жовтня в Бресті біля старого корпусу однойменного університету. Про це у своєму блозі пише український і білоруський політолог Ігар Тишкевич, передають Патріоти України. Далі - мов...