Російський публіцист Юлія Латиніна, в ефірі радіостанції «Ехо Москви», піддала сумніву слова Путіна про випробування ракети з ядерним двигуном, повідомляють Патріоти України.
"Уявіть, що під час випробування ракета падає не туди. Це виходить, що ви своїми руками влаштували собі Чорнобиль. Ви до противника ще не дісталися, а рідній землі забезпечили на довгі роки жахливий осередок радіоактивного зараження. Тобто це в чистому вигляді ми будемо "бомбити Воронеж", – зазначила вона.
Журналіст додала, що, якщо під час випробувань прогорить прокладка між активною зоною ракети і камерою, у якій нагрівається повітря, ракета буде заражати територію по всьому маршруту слідування.
"Власне, взагалі, яка там прокладка, як вона захищає від досить активних частинок? І тоді летить ця ракета і обсипає всю Росію на своєму шляху, все, що там утворилося в активній зоні, а вона дуже гаряча. Тобто, починаючи з полонію-210 і далі, за чудовою наростальною", – пояснила вона.
Латиніна додала, що, за оцінкою фахівців, ракета з ядерним двигуном може не бути надзвуковою.
"Маневрувати вона дійсно може, але через те, що все-таки активна зона двигуна – це не найбільш суперпотужне джерело енергії, як не дивно, у цій ситуації, то летить вона зі швидкістю кукурудзника. Я думаю, чесно кажучи, тому її і зупинили", – наголосила публіцист.
На її думку, про пробні запуски радіоактивної ракети вже давно дізналися б на Заході. "Як легко, власне, помітити з вищесказаного, ось цю суперпросунуту ракету із ядерним двигуном, якою Путін погрожував піндосам, навряд чи вже випробовували, тому що про місце її випробувань інакше ми б дізналися з повідомлень CNN, а потім її траєкторією збирали б вітчизняні трупи. До того ж, ця ракета не має назви. Замість відео нам знову демонструють анімацію. Ну, от точно вони там, у Генштабі, споживають аргентинську диппошту", – підсумувала вона.
Нагадаємо, що 1 березня 2018 року під час звернення до Федеральних зборів Путін заявив, що Росія розробила нову гіперзвукову зброю. Президент РФ розповів про розроблення крилатої ракети з ядерною енергоустановкою і "майже необмеженою дальністю польоту", яка поки не має назви, але перевірена на полігоні наприкінці 2017 року. Під час виступу Путіна показали відео з пробними запусками ракет та анімаційні ролики із моделюванням ураження умовних цілей.
Станом на травень 2025 року за даними Єдиного державного реєстру в Україні зафіксовано 1 654 адреси масових реєстрацій компаній. Загалом 180 тис. компаній зазначили свою юридичну адресу у таких місцях. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням ...
Москва може використати майбутню зустріч у Стамбулі як димову завісу для імітації мирного процесу. Україна ж має бути готовою до сценарію, коли Кремль відправить на перемовини технічних представників, і не допустити гри за чужими правилами. Про це в ко...