Шашлик-машлик-пєрвамай: В українців і досі залишається вкрай високим рівень лояльності до завойовника, - журналіст

Токсичність хлорки для кольорових тканин – ніщо в порівнянні із русифікацією України.

Обличчя русифікації. Ілюстрація: dsnews.ua.

Що робить ватаг прайду, переймаючи владу? Він маркує територію. Що робить зграя, прайд, плем'я, шоб вижити? Вони пильнують марковану територію. Що робить група людей, котрих об'єднує культура й історія та інші цивілізаційні фундаментальні речі? Вони маркують територію і намагаються зберегти це для нащадків. Що робить зайовник? Він, перш за все, знищує маркери і структури, котрі опікуються збереженням самоідентифікації. Коли завойовник виграв? Коли завойованіі підкорені настільки, що зі власної волі захищають маркери завойовника... Так пише на своїй сторінці в фейсбуці журналіст Віталій Гайдукевич, передають Патріоти України.

Євген Чикаленко радше за все не з'явиться на мапі Києва. Завойовник дуже вдало знищив місцеву, рідну ідентифікацію і насадив свою. Рівень лояльності до завойовника досі вкрай високий. Токсичність хлорки для кольорових тканин – ніщо в порівнянні із русифікацією України.

Скільки в центрі Києва вулиць Данте, Петрарки, Байрона, Гемінґвея? А скільки в центрі Парижів, Лондонів, Римів, Берлінів, вулиць Толстого, Чехова, Пушкіна? Ні, в Європах теж читали і де треба шанують, але із маркерами міру знають. А ми?

А ми досі силами громадських активістів по інтернетах побираємося – "подайте добрі люди, хто може, голос в петицію, щоб один із родоначальніків держави з'явився в назви вулиці Києва..."

А "люди добрі" писок крутять і щирою державною що соловейки: "...ми карєнниє кієвлянє! та хдє ето віданно, чтаб вєлікаго пісатєля памєнялі на какога-то нєпонятнаго..." Власне, після провалу таких маркерних опитувань хочеться під білі руки повним складом Міносвіти, Мінкульт й інших клінічних нездар на вихід. Із речами. Бо який сенс їх годувати?

Тут, згідно із логікою тексту, мали би бути запитання "а де системність україноцентричності", "а де маркування своїм", де... де... де... Не буде запитань – набридла риторичність. Можна бюджет двох міністерств виписать на "Історичну правду", жменьку адекваних музейників, Оксану Левкову і кілька профільних ГО? А міністерства закрити і пентаграми понамальовувати, сіллю обсипати й осики наготувати, щоб коли чиновницьке безтолкове упирництво рятуватися кинеться – не дати....

Ні, ну якщо державна структура нездатна виконувати свою функцію, нащо вона така? Шоб інфіковані імперськими візіями "карєнниє кієвлянє" кліком миші зупиняли гарні ідеї? Чи для того мама квітку ростила? Геть без риторичності не вийшло...

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "З фотошопом схожа на транса...": Популярна українська телеведуча неприємно здивувала шанувальників змінами в зовнішності (фотофакт)

четвер, 28 травень 2020, 17:00

Шанувальники просять Лесю нічого не міняти в зовнішності. Леся навіть опрацювала своє фото в спеціальній програмі, щоб показати шанувальникам, «як це буде» після втручання хірурга.Шанувальникам варіант «після» не сподобався, вони просять Лесю нічого не...

Хто і навіщо маніпулює даними про кількість вугілля, вивезеного з тимчасово окупованого Донбасу?

четвер, 28 травень 2020, 14:11

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Без достовірних даних плани з реінтеграції тимчасово окупованих територій розробити неможливо. А це небез