Про це заявив Кур під час інтерв'ю Дмитру Гордону під час ефіру на авторській програмі журналіста, передають Патріоти України із посиланням на Гордон.
"Він – цікава особистість, дуже екзальтована, прагне до перемоги. У нього прекрасна сім'я – дві чарівні дочки, дружина... Але на жаль, вийшло так, можливо, що нагорі його підняли, а потім кинули", – розповів він.
Водночас Кур зазначив, що як професіонал знає, що силовики стріляються, "і не лише двічі".
"Я це кажу без іронії. Про "синдром півня" чули?... Це коли голови немає, а він іще біжить – те ж саме. Я не хочу вдаватися в подробиці. А потім, скільки спецслужб Кравченка готові були кинути до камери? Не знаєте? А я знаю. Я був радником і в СБУ, коли Олександр Турчинов прийшов туди разом із Кожем'якіним (із квітня до вересня 2005 року – заступник голови СБУ – начальник Головного управління по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю Андрій Кожем'якін. – Ред.) і Крутовим (перший заступник голови СБУ у 2005 році Василь Крутов. – Ред.), і в МВС, коли всі мої там були... Сиділи служба на службі, і їм так хотілося кинути Кравченка до камери", – розповів один із засновників УБОЗ.
Він додав, що генпрокурор Святослав Піскун теж чекав на затримання Кравченка. "Ще й як чекав! І знаєте чому? Тому що Кравченко його вигнав, коли той прийшов у податкову. Яка ж мала бути помста! І він цього чекав. Тому я думаю, що миша не проскочила", – підкреслив Кур.
Через це він висловив припущення, що колишній голова МВС все-таки застрелився сам. Уранці 4 березня 2005 року Кравченко був знайдений мертвим на своїй дачі в елітному селищі Золоті ворота в Конча-Заспі під Києвом, із двома вогнепальними пораненнями в голову. Того дня він мав прийти за повісткою на допит до Генеральної прокуратури України за відновленим після "помаранчевої революції" розслідуванням убивства журналіста Георгія Гонгадзе.
"У США розроблена система попереджень для кожного стихійного лиха, щоб запобігти жертвам серед цивільного населення. Однак в Україні, навіть під час загрози обстрілом експериментальною російською ракетою, за звичкою, евакуйовується тільки влада. Чи дов...
Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від 25 до 60 років – 11,1 млн. Про це йдеться в інформації на інфографіці видання The Financial Times, передають Патріоти України. У ...