Суть у правильній послідовності: Ар'єв пояснив, чому влада не ввела блокаду Донбасу раніше

Блокада мала би йти як захід у відповідь. Зараз - це і є відповідь на "націоналізацію" підприємств української юрисдикції, які платили податки і військовий збір на контрольованій урядом частині України.

Володимир Ар'єв. Фото:http://tyzhden.ua/"Зараз знову пішов вал питань - а чому одразу не підтримали блокаду? Пробачте за далі наведену аналогію, але вважаю що так простіше пояснити." Про це пише у своєму Facebook нардеп Володимир Ар'єв, передають Патріоти України, продовжуючи:

Якщо людина йде в душ, то спочатку знімає одяг, а потім іде в душ. Бо якщо послідовність протилежна, то все одно потім доведеться знімати одяг.

Блокада мала би йти як захід у відповідь. Зараз - це і є відповідь на "націоналізацію" підприємств української юрисдикції, які платили податки і військовий збір (понад 770 млн грн!) на контрольованій урядом частині України. Блокада дала можливість агресору звинуватити Україну у зриві Мінських домовленостей і використати це як причину для "націоналізації".

Можна сказати що вони могли би і не шукати причину, і забрати все раніше? Але раніше самі через свою нездатність керувати чимось серйознішим за російський БТР, ватажки "Л/ДНР" погодились на економічній групі Мінська, що зарплати працівникам буде достатньо, адже РФ до того не захотіла збільшувати щорічні 1,5 млрд долл, які вона виділяє для фінансування терористів.

Тому тепер, після результату, спільно здобутого і блокадою, і агресором терористи знайшли нового "оператора" віджатих підприємств - Курченка. Щоправда, той теж виявився нездатним керувати і ситуація на "націоналізованих" заводах зараз є критичною.

Якщо казати про закордонні аналогії, то хорватський лідер Франьо Туджман в середині 90-х теж не припиняв відносини з окупованою сербами територією. І його теж критикували. Але хорвати тим часом готувалися до принагідного повернення власних східних земель і у них, на їхнє щастя, недалекоглядних і мотивованих політиків не знайшлося.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 19 січня. Макарів день. Важливі клопоти краще відкласти

неділя, 19 січень 2025, 7:05

19 січня за новим церковним календарем (1 лютого за старим стилем) віряни України згадують преподобного Макарія Великого, відомого автора безлічі духовних бесід і молитов. У народному календарі - Макарів день. . Цей угодник Божий народився в Єгипті, ...

"Ми не забули ані про нього, ані про його колег": У Третій штурмовій порадили, де ще треба шукати російських агентів

субота, 18 січень 2025, 21:52

Гарною новиною є той факт, що російські агенти отримують підозри. Проте важливо не зупинятися на досягнутому та звернути увагу на Верховну Раду, адже там подібних колаборантів дуже багато. Таку думку висловив підполковник ЗСУ, заступник командира 3 ОШБ...