Мій перший електоральний досвід я отримав досить рано. У цей день бабуся, дружина офіцера радянського військово-морського флоту, не могла не прийти на дільницю, адже в тоді ще Радянському Союзі на свята волевиявлення не ходили тільки дармоїди і честь сім'ї не можна було зневажити. Так пише на своїй сторінці в Фейсбуці блогер Олександр Голубов, передають Патріоти України.
Але оскільки волевиявлення в Радянському Союзі ніхто не сприймав всерйоз, точно так же до нього поставилася і бабуся, яка взяла з собою малолітнього онука.
На дільниці було дві урни - на одній герб Радянського Союзу, на іншій - Української РСР. Бабуся запитала, який герб мені подобається більше, і я довго не думав. Як і будь-який український юнак, я твердо знав - своя сорочка ближче до тіла. Та й український герб був мені якось приємніший з чисто естетичних міркувань.
Так історичний вибір був зроблений, про що жодного разу не шкодую. Стоїмо.
Демонстративний запуск росіянами балістичного носія ядерної зброї по Україні, відповідні попередження посольства США напередодні, повернення ядерної риторики у марення кремлівських безумців, – викликають в памʼяті суспільствознавчі студії. "Текст трохи...
"Схоже, своєю заявою щодо Криму президент України послав західним лідерам сигнал, що готовий сідати і домовлятися. Путін - стоїть на своїх, давно озвучених позиціях. Чи вдасться дуету американських президентів Байдена і Трампа за допомогою певних дій і...