Мій перший електоральний досвід я отримав досить рано. У цей день бабуся, дружина офіцера радянського військово-морського флоту, не могла не прийти на дільницю, адже в тоді ще Радянському Союзі на свята волевиявлення не ходили тільки дармоїди і честь сім'ї не можна було зневажити. Так пише на своїй сторінці в Фейсбуці блогер Олександр Голубов, передають Патріоти України.
Але оскільки волевиявлення в Радянському Союзі ніхто не сприймав всерйоз, точно так же до нього поставилася і бабуся, яка взяла з собою малолітнього онука.
На дільниці було дві урни - на одній герб Радянського Союзу, на іншій - Української РСР. Бабуся запитала, який герб мені подобається більше, і я довго не думав. Як і будь-який український юнак, я твердо знав - своя сорочка ближче до тіла. Та й український герб був мені якось приємніший з чисто естетичних міркувань.
Так історичний вибір був зроблений, про що жодного разу не шкодую. Стоїмо.
9 травня за новим стилем (22 травня за старим) відзначають перенесення мощей Миколая Чудотворця. У народі це свято відоме як Миколай Весняний або Миколай Літній. За юліанським календарем сьогодні вшановують праведну Глафіру Амасійську. ***. На Миколая ...
У Кремлі готуються до чергового «параду Перемоги». І дуже нервуються через те, що Україна може зіпсувати святкування 80-річчя перемоги над нацистською Німеччиною. . Після того як Київ не погодився на запропоноване Путіним в односторонньому порядку три...