"Только четыре из пятнадцати бывших республик смогли послать нахр*н империю. Но если у стран Балтии есть опора НАТО, то Украина все сделала сама" - Бабченко

"Майдан" - це позначення революції гідності, коли неозброєні громадяни вийшли проти узурпатора, і скинули його не заради ковбаси, а саме заради свободи, наголосив журналіст.

Майдан в Україні. Ілюстрація: youtube.com

"Бл*ха-муха, какую же я за вчера и сегодня фигову прорву текстов от соотечественников россиян прочел о том, что события в Ереване – это не Майдан. Вот прям ковыряются, находят тысячи каких-то отличий, нюансов, тонкостей – и вот прям до радости радостной радуются – не Майдан, не Майдан!" Про це на каналі Telegram пише російський журналіст Аркадій Бабченко, передають Патріоти України, продовжуючи:

Даже у самых либеральных соотечественников слово "Майдан" вызывает какой-то хтонический ужас.

Блин, "Майдан" – это всего лишь прижившееся обозначение революции достоинства, когда невооруженные граждане вышли против узурпатора, и скинули его – и скинули не ради колбасы, а ради именно свободы и достоинства! Назовите, как хотите – Майдан, Гази, Таксим, Вильнюс, Прага, Тбилиси, как угодно.

Но нет. Не Майдан, не Майдан, Еревану удалось избежать Майдана! Как же за*бали-то... Но самое потрясающее, что и огромное количество армян пишут – у нас здесь не Майдан, у нас другое. Ну, что сказать... Очень жаль.

Пока только четыре из пятнадцати бывших республик смогли послать нахр*н империю. Но если у стран Балтии есть гигантская опора в виде НАТО, то Украина все сделала сама. И именно за свободой!

Украина – ты найкраща. У тебя был Майдан. И это – одно из лучших событий в моей жизни. Чего и всем желаю.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Казкові прибутки: Криклій обіцяє на кожну гривню інвестицій через рік повернути три

субота, 25 січень 2020, 13:12

Український уряд починає велике будівництво, оскільки кожна гривня інвестицій в інфраструктурні проєкти через рік повертається з додатковими двома гривнями. Про це сказав міністр інфраструктури Владислав Криклій в ефірі шоу "Свобода слова Савіка Шустер...

Уперше жертвою вірусу-вбивці став лікар

субота, 25 січень 2020, 12:58

62-річний чоловік працював отоларингологом в лікарні в місті Ухань. У Китаї вперше від коронавіруса помер лікар однієї з лікарень. Про це в суботу, 25 січня, повідомляє видання Paper, передають Патріоти України. Як повідомляє видання, 62-річний лікар Л...