Тролінг СБУ цілком в контексті іміджу Лоліти, яка роками активно використовувала с*ськи-д*пи в кліпах і телешоу, - журналіст

Марина Данилюк-Єрмолаєва розповіла, що стала поважати прикордонників у Конотопі, які ефективно зробили свою роботу.

Лоліта Мілявська. Фото:ILife-News"А тепер до моралістів, яких обурив тролінг Лоліти на офіційній сторінці СБУ в Twitter." - пише у своєму Fаcebook Marina Daniluk-Yarmolaeva, передають Патріоти України, продовжуючи:

По-перше, знаменитостям інколи просто треба менше пити і одягати спідню білизну.

Друге, я справді думала, що в прес-службі СБУ з'явився креативний SMMщник. Ну, не викликають уваги в соцмережах стандартні фоточки з "доріжкою" грошей і чоловіками в масках.

Третє. Тролінг СБУ цілком в контексті іміджу Лоліти, яка роками юзала образ жінки без комплексів, активно використовувала сіськи-дупи в кліпах і телешоу.

Четверте. Для особливо чутливих до тролінгу СБУ. Ось розлоге інтерв'ю Лоліти за лютий 2016. Там кожну цитату можна розбирати на цитати про погане життя в Україні, про скотів у Києві, про гімно в Криму, про вихід на пенсію і життя у Львові. Я взагалі заповажала прикордонників у Конотопі, які не засцяли і зробили свою роботу. Заодно місто закріпило славу гонорового і такого, що спуску відьмам не дасть.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Расистський символ переваги білих": У США відмовляються від знака ОК

понеділок, 6 липень 2020, 12:59

Расистська інтерпретація жесту зробила його використання ризикованим. У США почастішали випадки заборони знака "OK", так як все більше людей вважають його знаком расизму, переваги білих і символом влади білих. Останнім великим скандалом стала поведінка...

"З іклів ворога капає отруйна слина": чи піде Путін війною на Україну", - російський політолог

понеділок, 6 липень 2020, 12:49

Путін звик, що агресія проти інших країн сприяє його популярності. У нього за 20 років правління було три сплески рейтингу, і всі три були пов’язані з війною. Про це у своєму блозі пише російський політолог Дмитро Орєшкін, передають Патріоти України. Д...