"Це страшна таємниця, про це говорять напівпошепки": Від громадськості приховують результати переатестації поліції - волонтер

Роман Сініцин пропонує створити сайт, на якому можна було б переглянути дані про того чи іншого поліцейського.

Фото:Facebook

Волонтер Роман Сініцин, який брав участь у відборі в Нацполіцію розповідає, що інформацію про переатестованих поліціянтів приховують. Він пропонує створити сайт, на якому можна було б переглянути дані про того чи іншого поліцейського. Про це волонтер написав у своєму Facebook, передають Патріоти України.

Найбільша таємниця в усій цій "атестації міліції в поліцію" - списки співробітників з результатами проходження атестацій. По регіонах. По конкретних підрозділах. З урахуванням відновлень через суд.

Такі списки є. У Департаменті Кадрового Забезпечення Нацполіції.

Але це страшна таємниця, про це говорять напівпошепки, інформацію про атестацію навіть ОКРЕМИХ співробітників з дуже великим скрипом надають на журналістські запити. З другого-третього разу надають.

ЗагальнІ списки по якомусь регіону чи окремому райвідділу - ні.

"Персональні дані, секретно..."

Хоча ПІБ і посада поліцейського - публічна інформація, жодних персональних даних.

Не надають бо:

- виявиться, що відсоток звільнених в результаті атестації настільки малий, що реформою це назвати якось і не зручно;

- виявиться, що атестацію взагалі не проходило кілька відсотків співробітників. І не будуть. Є така можливість у процедурі, згадайте Ківу. Причому співробітників ключових;

- виявиться, що атестацію через різні "13-ті комісії" попроходило купа персонажів типу вадіка гумена;

- виявиться, що Беркут ніхто з поліції не вигнав. І вони усі переатестовані. Правда називаються інакше.

- виявиться ще багато цікавого...

Наша ідея полягає в тому, щоб кожен громадянин міг перевірити, як і коли конкретний співробітник поліції (приміром дільничний громадянина) пройшов атестацію і чи він атестований взагалі. Перевірити на сайті типу http://posipaky.info.

Маючи базу даних - підняти такий сайт займе у нас 2-3 дні. Підпишіть, будь ласка, петицію. Це важливіше за 95 квартал і квартиру Лещенка. З цією поліцією нам жити. І репост дуже допоможе.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Шашлики 2.0": Урядовий квартал утік, а як щодо попереджень для решти? - Зоя Казанжи

п’ятниця, 22 листопад 2024, 15:46

"У США розроблена система попереджень для кожного стихійного лиха, щоб запобігти жертвам серед цивільного населення. Однак в Україні, навіть під час загрози обстрілом експериментальною російською ракетою, за звичкою, евакуйовується тільки влада. Чи дов...

Аналітики The Financial Times підрахували реальний мобілізаційний резерв України

п’ятниця, 22 листопад 2024, 15:19

Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від 25 до 60 років – 11,1 млн. Про це йдеться в інформації на інфографіці видання The Financial Times, передають Патріоти України. У ...