Цікаве відео про те, як виготовляють глобуси

​В добу GPS та Google maps, звичайні карти вже стають дедалі менше потрібними.

Фото: gazeta.ua

Проте були часи, коли глобуси були дуже важливою річчю, зазначають Патріоти України.

Перші глобуси створили для мореплавців. Зараз їх застосовують з навчальною метою, як наочні прилади в науковій і практичній діяльності. Глобуси демонструють кулястість Землі, зміни нахилу земної вісі, добового руху Землі, зміни пір року. Також глобуси допомагають визначити відстані, площі, кути та координати.

Пропонуємо переглянути пізнавальне відео про те, як їх виготовляють.

Перші глобуси виготовляли вручну, використовуючи в кожній деталі всі види розмірів і конструкцій.

Зараз в світі залишилося дві компанії, які виготовляють карти світу у вигляді глобусу. Сучасний процес виготовлення глобусу змінився, їх виготовляють тепер на фабриках.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Це займе дуже багато часу, але здійсненно": Експерт пояснив, як "викурюватимуть" ворога з Криму

понеділок, 29 травень 2023, 9:44

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив, що на півдні України сконцентровано приблизно 150 тисяч особового складу армії РФ. Під час контрнаступу ЗСУ частина з них буде тікати на окуповану Донеччину, решта - в ...

"Є закономірність": Експерт пояснив, чому Росія майже щодня запускає дрони-какмікадзе по Україні

понеділок, 29 травень 2023, 9:05

Рекордні запуски росіянами дронів-камікадзе "Shahed-136" по Україні можуть свідчити про те, що поставки до Росії цих безпілотників виведені на потоковий рівень, замість окремих партій, як раніше. Таку думку висловив військово-політичний оглядач Олексан...