Цікаве відео про те, як виготовляють глобуси

​В добу GPS та Google maps, звичайні карти вже стають дедалі менше потрібними.

Фото: gazeta.ua

Проте були часи, коли глобуси були дуже важливою річчю, зазначають Патріоти України.

Перші глобуси створили для мореплавців. Зараз їх застосовують з навчальною метою, як наочні прилади в науковій і практичній діяльності. Глобуси демонструють кулястість Землі, зміни нахилу земної вісі, добового руху Землі, зміни пір року. Також глобуси допомагають визначити відстані, площі, кути та координати.

Пропонуємо переглянути пізнавальне відео про те, як їх виготовляють.

Перші глобуси виготовляли вручну, використовуючи в кожній деталі всі види розмірів і конструкцій.

Зараз в світі залишилося дві компанії, які виготовляють карти світу у вигляді глобусу. Сучасний процес виготовлення глобусу змінився, їх виготовляють тепер на фабриках.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Швидка допомога" по-русскі": В російську Самару ввели колону військових пікапів з крупнокаліберними кулеметами

четвер, 2 квітень 2020, 10:17

В кінці березня в районі траси Оренбург - Самара були також помічені російські військові з крупнокаліберними кулеметами. «Кулемет поставлений на цивільний позашляховик - щось мені це нагадує ... Ах да - ІДІЛ, Хамас та інших терористів», прокоментували ...

"У США може повториться італійський сценарій розвитку коронавіруса", - Пенс

четвер, 2 квітень 2020, 10:00

У Білому домі пояснили, що цей прогноз заснований, зокрема, на сценарії, при якому з вкрай серйозним спалахом коронавіруса, подібно до того, який зараз спостерігається в Нью-Йорку, зіткнуться і інші великі міста США. "Наше майбутнє в наших руках", - ре...