Цікаве відео про те, як виготовляють глобуси

​В добу GPS та Google maps, звичайні карти вже стають дедалі менше потрібними.

Фото: gazeta.ua

Проте були часи, коли глобуси були дуже важливою річчю, зазначають Патріоти України.

Перші глобуси створили для мореплавців. Зараз їх застосовують з навчальною метою, як наочні прилади в науковій і практичній діяльності. Глобуси демонструють кулястість Землі, зміни нахилу земної вісі, добового руху Землі, зміни пір року. Також глобуси допомагають визначити відстані, площі, кути та координати.

Пропонуємо переглянути пізнавальне відео про те, як їх виготовляють.

Перші глобуси виготовляли вручну, використовуючи в кожній деталі всі види розмірів і конструкцій.

Зараз в світі залишилося дві компанії, які виготовляють карти світу у вигляді глобусу. Сучасний процес виготовлення глобусу змінився, їх виготовляють тепер на фабриках.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Путін стрімко втрачає владу... ослаб, має невпевнений і знервований вигляд - Швець

субота, 10 грудень 2022, 11:40

Під шенеллю "великого диктатора" все більше проглядається маленький затравлений щур. Патріоти України пропонують вашій увазі спостереження правозахисника Віктора Швеця: . Чи переживе Путін нову «Зимову війну»? . Спочатку про «Зимову війну» . Зимова...

"Росія втрачає близько 100 солдатів на день у битві за Бахмут", - аналітики Newsweek

субота, 10 грудень 2022, 10:25

Вважається, що десятки тисяч російських солдатів загинули у війні з Україною — цифра, яка, як очікується, впливатиме на країну протягом наступних десятиліть. Хоча точні цифри не підтверджені, вважається, що військові втрати росії вдвічі перевищують кіл...