Цього ви не знали: "Полуничка" про Анджеліну Джолі

4 червня головний красуні Голлівуду Анджеліні Джолі виповнюється 42 роки. Але до того, як стати зразковою дружиною і матір'ю, вона пережила важке дитинство і пройшла через бурхливу молодість.

Фото: 24tv.ua7 маловідомих інтимних фактів про бурхливу юність актриси пропонують вам Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.1. З 14 років Джолі жила в цивільному шлюбі. Ініціатива поселити бойфренда доньки виходила від мати Анджеліни. Всі троє жили під одним дахом.

1. З 14 років Джолі жила в цивільному шлюбі. Ініціатива поселити бойфренда доньки виходила від мати Анджеліни. Всі троє жили під одним дахом.

«Це була найрозумніша річ, яку мама могла б зробити, тому що, таким чином, ми не блукали десь у парку», — переконана акторка.

2. Довгі роки не спілкувалася з батьком, бо так і не змогла пробачити йому те, що він кинув її мати. Про весілля Анджеліни і Бреда батько акторки Джон Войт дізнався від журналістів. Зараз відносини з батьком стабільні, але налагодити контакт було нелегко.
3. Бурхлива молодість мало не звела її в могилу. Анджеліна якось зізналася, що в юності була абсолютно безголовою.

«Я пережила свої найгірші, свої найпохмуріші часи і вистояла. Я не померла молодою, і це велика удача — багато актрис не перенесли того, що випало на мою долю. Було безліч причин, за якими зараз мене не мало б бути тут. Я занадто люблю ризикові речі — ходити по лезу, випробовувати долю — і часто заходжу занадто далеко», — зізналася Джолі.

4. Під "кайфом" з’явилась на телебаченні. 12 років тому Джолі була під "кoксoм" під час телеінтерв'ю з відомим телеведучим Чарлі Роузом. Про це заявив наркодилер акторки. Він розповів, що Джолі купувала у нього кoкaін до і після передачі, а на самому шоу актрису якраз і "накрило".
5. Намагалася вкоротити собі віку через суїцидні думки. Анджеліна мала намір покінчити з собою. Актриса навіть найняла спеціальну людину, яка допомогла б їй розлучитися з життям.
6. Oбкyрилacь і знялася голою. Серія з восьми скандальних фотографій Анджеліни була зроблена в 1999 році. На одній з них Анджеліна знята топлес, з косяком в зубах і чорним ременем на шиї - чи то нашийником, чи то зашморгом. За словами джерела, що продало ці кадри, фото зроблені під час 14-годинної вечірки з героїном і марихуаною.

7. Спокусила бойфренда своєї матері. У 16 років Анджеліна закрутила бурхливий роман з бойфрендом своєї власної матері. Після цього довгі роки Джолі і її мати практично не спілкувалися.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...