Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на криворізький телеканал "Первый городской".
51-річного пацієнта госпіталізували в 17-у міськлікарню з діагнозом "отруєння чадним газом". Але чоловік вирішив звести рахунки з життям. Він увійшов в кабінет медсестри і закрився там на ключ. Запальничкою підпалив документи, які зберігалися в приміщенні. Раптово передумавши, кріворожанін покинув кабінет, який вже палахкотів.
Займання вдалося погасити рятувальникам, евакуювати інших пацієнтів і персонал лікарні не знадобилося. У кабінеті знищені медикаменти, документи, речі і меблі, які там знаходилися.
Правоохоронці з'ясували, що буйним пацієнтом виявився раніше судимий за зберігання наркотиків городянин. За умисне псування майна він знову може потрапити за грати на строк вiд трьох до 15 років.
Сьогодні 16 червня. . Триває 1574 доба мужньої оборони України від повномасштабного вторгнення російських окупантів. . Завершилася перша половина червня та другий тиждень літньої наступальної кампанії російських окупаційних військ. . Яких результаті...
16 червня за новим календарним стилем (29 червня - за старим) - день пам'яті святителя Тихона, єпископа Амафунтського. У народі день прозвали Тихон Тихий. 16 червня за старим календарним стилем згадують мучеників Лукілліана та інших. . Тихон жив у IV-...