"У РФ с кадрами в Украине совсем беда раз таких берут", - Казанський (відео)

Тимофій Нагорний - вкрай слабкий організатор, в навколополітичних колах обертався вже давно, але виторгувати собі хоча б прохідне місце в списку "Партії регіонів" так і не зміг.

Тимофій Нагорний. Фото: Радіо Свобода.

"СБУ опубликовала видео и аудиозаписи переговоров Тимофея Нагорного, в ходе которых он рассказывает, что сотрудничал с российскими спецслужбами и должен был получить от них деньги на создание пророссийской политической партии в Украине", - пише журналіст Денис Казанський на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Ну что тут сказать... Если уж пытаются привлекать таких, как Нагорный, готовы давать им деньги на раскрутку партийных проектов, значит, с кадрами совсем беда и совсем некого брать. Нагорный – крайне слабый организатор, в околополитических кругах вращался уже давно, но выторговать себе хотя бы проходное место в списке "Партии регионов" так и не смог.

Все время маячил где-то на третьих ролях, зарабатывал всяким решаловом и техническим кандидатом на мажоритарных округах. В общем, такой аналог Валерия Коновалюка, только еще менее успешный. И уж конечно, партийный проект он сам не потянул бы. Разве что путался бы под ногами у Мураева и Медведчука.

Кстати, о Медведчуке. Я же правильно понял, что раз в оперативной съемке СБУ Нагорный прямо говорит, что Медведчук является тем человеком, через которого Кремль проводит свою политику в Украине, то сотрудники спецслужб уже выехали и готовятся защелкнуть на запястьях Медведчука наручники?".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Не референдум - опитування": Зеленський виступає за проведення опитування українців щодо мирних угод з Росією

четвер, 23 травень 2019, 19:12

Президент Володимир Зеленський заявив, що винесення на референдум питання про укладення мирних домовленостей з Росією не має законодавчої ініціативи, а є способом дізнатися думку громади. Про це президент сказав під час зустрічі з громадськими активіст...

Хіти тижня. Царство небесне... Хотіла якнайкраще підготувати клас до ДПА: Харківська вчителька померла прямо на уроці

четвер, 23 травень 2019, 19:00

У школі №88 міста Харкова на уроці померла вчителька початкових класів Яна Давидівна Ласкавцева. Жінці було всього 57 років. За словами дітей, батьків і вчителів, жінка тривалий час хворіла, але переносила хворобу на ногах, оскільки хотіла якнайкраще п...