В рамках нової наукової роботи вивчалися імунні механізми, пов'язані з діареєю. Виявляється, діарея грає ключову роль в процесі позбавлення від патогенів на ранніх стадіях інфекції, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Аналіз також дав можливість виявити нову властивість інтерлейкіну-22, елемента імунної системи. Всі ці відкриття дозволили зробити лабораторні тварини - миші, заражені Citrobacter rodentium (у гризунів еквівалентно інфекції E.coli).
На їх прикладі вчені побачили збільшення проникності кишкового бар'єру вже в перші два дні інфекції (задовго до запалення і епітеліальних ушкоджень). А інтерлейкін-22 впливав на клаудин-2 - елемент, як було вже встановлено, що викликає діарею. Тобто діарея була результатом сигнальної активності цих двох елементів, що сприяють видаленню патогена і знижують гостроту інфекції.
Сьогодні, 27 червня (за старим стилем) 367 років тому розпочалася Конотопська битва – одна з найвидатніших перемог української військової історії XVII століття. Зміст. 1.Після Хмельницького: спадщина, яку розривали навпіл. 2.Конотоп: пастка, яка спрацю...
27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...