В рамках нової наукової роботи вивчалися імунні механізми, пов'язані з діареєю. Виявляється, діарея грає ключову роль в процесі позбавлення від патогенів на ранніх стадіях інфекції, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Аналіз також дав можливість виявити нову властивість інтерлейкіну-22, елемента імунної системи. Всі ці відкриття дозволили зробити лабораторні тварини - миші, заражені Citrobacter rodentium (у гризунів еквівалентно інфекції E.coli).
На їх прикладі вчені побачили збільшення проникності кишкового бар'єру вже в перші два дні інфекції (задовго до запалення і епітеліальних ушкоджень). А інтерлейкін-22 впливав на клаудин-2 - елемент, як було вже встановлено, що викликає діарею. Тобто діарея була результатом сигнальної активності цих двох елементів, що сприяють видаленню патогена і знижують гостроту інфекції.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...