В рамках нової наукової роботи вивчалися імунні механізми, пов'язані з діареєю. Виявляється, діарея грає ключову роль в процесі позбавлення від патогенів на ранніх стадіях інфекції, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Аналіз також дав можливість виявити нову властивість інтерлейкіну-22, елемента імунної системи. Всі ці відкриття дозволили зробити лабораторні тварини - миші, заражені Citrobacter rodentium (у гризунів еквівалентно інфекції E.coli).
На їх прикладі вчені побачили збільшення проникності кишкового бар'єру вже в перші два дні інфекції (задовго до запалення і епітеліальних ушкоджень). А інтерлейкін-22 впливав на клаудин-2 - елемент, як було вже встановлено, що викликає діарею. Тобто діарея була результатом сигнальної активності цих двох елементів, що сприяють видаленню патогена і знижують гостроту інфекції.
Українські Карпати сповнені загадкових оповитих старовинними легендами місць, які приховують чимало таємниць. Гірські вершини, мальовничі озера та ліси майже всі вони оповиті народними переказами, веселими, повчальними, А також звісно моторошними, від ...
14 травня за новим стилем (27 травня за старим) вшановують пам'ять мученика Ісидора, святого Леонтія Єрусалимського і преподобного Серапіона Синдоніта. За юліанським календарем сьогодні вшановують старозавітного пророка Єремію, нагадують Патріоти Украї...