"Вождь" пропав: Голишев розповів про можливі версії чергового зникнення Путіна

Зникнення російського президента може бути пов'язано зі спробою усунення його від влади, з "перевіркою на вошивість" протилежного табору керівництва Кремля, а також з проблемами зі здоров'ям кремлівського вождя.

Путін зник. Ілюстрація:www.kp.ru

Нинішнє зникнення президента Росії Володимира Путіна - третє за останні два роки. Воно може бути пов'язано зі спробою усунення його від влади, з "перевіркою на вошивість" протилежного табору керівництва Кремля, а також з проблемами зі здоров'ям кремлівського вождя. Таку думку в коментарі Обозревателю висловив російський публіцист, блогер, аналітик Володимир Голишев, передають Патріоти України.

"Це третє його зникнення. Найзнаменитіше його зникнення було відразу після 8 березня 2015 року. Тоді він зник до 16 березня. Він з'явився в абсолютно дикому стані з усіма ознаками важкої хіміотерапії. З нього градом тік піт, він був нелюдськи худий", - розповів блогер.

Він нагадав, що наступне зникнення Путіна було влітку 2015 року, коли президент був відсутній на державне свято - День Прапора.

"Головним ньюсмейкером тоді був Медведєв (прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв. - ред.), а Путін зник. Тоді його не було близько п'яти днів - точно так само, як в перший раз, з кінцями. До цього моменту Медведєв мав уже всі ознаки чинного глави держави, і Путіна, мабуть, збиралися видаляти. На це вказувало все", - продовжив Голишев.

Рік по тому, зазначає блогер, ми бачимо, що історія знову повторюється. "І я не впевнений, що і ті, і це зникнення Путіна було випадковістю", - зауважив він.

Аналітик висловив кілька версій зникнення президента. Перша полягає в "видаленні фігури Путіна з Олімпу під слушним приводом". "Найкраща з них - стан здоров'я. Для того щоб Росія вийшла з міжнародної ізоляції, щоб, нарешті, були зняті персональні санкції з його найближчого оточення. В ультимативній формі від Росії цього вимагають західні партнери", - сказав він.

У цьому контексті Голишев не виключив, що російські еліти можуть, навпаки, бути зацікавленими в збереженні Путіна при владі, оскільки "єдиним гарантом хоч якоїсь стабільності в державі і гарантом становища цих персон, які представляють його найближче оточення, є сам Путін. І поки він зберігає за собою президентське крісло, вони так-сяк можуть бути впевнені в своєму завтрашньому дні. Варто Путіну залишити президентське крісло, і за їх долю ніхто не дасть ламаного гроша".

Друга версія полягає в тому, що мова може йти про "перевірку на вошивість протилежного табору".

І, нарешті, "не можна виключати і найпростіше: у нього не все гаразд зі здоров'ям. Якщо згадати Путіна зразка березня минулого року, цілком можливо, що у нього черговий рецидив захворювання. Це може бути онкологія або наслідки якогось специфічного отруєння, схожого на отруєння Литвиненка", - припустив блогер.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Військові з КНДР вже у Маріуполі і під Харковом, - CNN

п’ятниця, 22 листопад 2024, 21:44

Військові КНДР вже перебувають в окупованому Маріуполі та на захоплених росіянами територіях Харківської області. Про це повідомляє CNN із посиланням на джерело в СБУ, передають Патріоти України. За словами співрозмовника, до Маріуполя прибули "технічн...

Навіть використання ядерної зброї не примусить українців стати рабами недоімперії, - Дмитро Ярош

п’ятниця, 22 листопад 2024, 21:18

"Друзі мої, маю багато запитань щодо крайнього ворожого удару по Дніпру балістичною ракетою середньої дальності. Відповідаю: головне – не панікувати, а далі кожен на своєму місці боротися за Україну", - пише лідер українських добровольців Дмитро Ярош н...