З фондів Львівської галереї мистецтв зник 621 музейний експонат

У фондосховищах Львівської галереї мистецтв не дорахувалися величезної кількості експонатів: скульптури, стародруки, картини, цінні монети і навіть меблі.

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Захід.net.

З фондів Львівської галереї мистецтв зник 621 музейний експонат – скульптури, стародруки, картини, цінні монети і навіть меблі. Нестачу було виявлено під час проведення інвентаризації музейних комплексів, які входять у галерею. Про це ZAXID.NET повідомив директор Львівської галереї мистецтв Тарас Возняк та надав детальний перелік усіх творів мистецтва, яких не дорахувалися музейники.

«Коли ми взимку виявили зникнення стародруків, ми розпочали детальну інвентаризацію усіх музейних фондів. Виявилось, що загалом не вистачає 621 твору мистецтва різних періодів, починаючи з XVI століття і закінчуючи XX століттям. Мені по пам'яті важко сказати скільки яких мистецьких творів зникло і якось розділити їх на групи, але я точно знаю, що найбільшої кількості експонатів не дорахувалися у фондосховищі Олеського замку», – сказав Тарас Возняк.
Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У Запоріжжі горе-матір прямо в маршрутці споювала малолітню дитину (відео)

четвер, 9 квітень 2020, 18:25

"Рево" - слабоалкогольний газований енергетичний напій. «Просто Запоріжжя, просто 49 маршрутка, просто дитина п'є з мамою "Рево" ще й без маски», - йдеться в коментарі до відео, розміщеному в Instagram «Типове Запоріжжя». . Інтернет-користувачі, що за...

Скрепна медицина: Пєсков засвітився з дивним «захистом» від вірусів (фотофакт)

четвер, 9 квітень 2020, 18:13

Прессекретаря російського президента не бентежить, що ефективність таких антивірусних пристосувань не доведена. Як повідомляється, Пєсков розповів, що купив бейдж-блокатор в аптеці. Причому прессекретаря президента не бентежить, що ефективність таких а...