Маточне молочко – не просто мед, це особливий делікатес, що утворюється у спеціальних залозах кропіткої бджілки. Йому властива фармакологічна та фізіологічна дія. Його хімічний склад багатий на мінеральні солі, мікроелементи, численні вітаміни та фолієву кислоту.
Бджолине маточне молочко активно використовують для лікування дитячих гіпотрофій, що супроводжується порушеннями харчування та розвитку самої дитини. Маточне молочко здатне нормалізувати сон та покращити апетит, виступаючи біологічним стимулятором активізації усіх життєвих процесів.
Бджолине маточне молочко використовують для профілактики серцево-судинної системи, оскільки його вживання здатне нормалізувати тонус судин, особливо тим, у кого чітко виражений гіпотонічний стан. Що стосується високого кров’яного тиску, воно теж нормалізується. Бджолине маточне молочко використовують для лікування атеросклерозу, цукрового діабету, виразки шлунку, хронічного коліту, численних шкіряних захворюваннях. Воно здійснює нормотонічну дію на людський організм, стабілізуючи білково-сольовий склад крові, покращує рівень гемоглобіну та зір, зменшує кількість лімфоцитів.
Бджолине маточне молочко також здатне виконувати профілактичне значення для організму, покращуючи його захисні сили. Йому властива тонізуюча, антисептична та стимулююча дія.
Лікування маточним молочком має наступні проти покази: Аддісонова хвороба відома як бронзова хвороба, гострі інфекційні захворювання, захворювання надниркових залоз та неприйняття організмом самого маточного молочка.
Поки живі окупанти на півночі Харківщини нажахані втратами своїх військ і сприймають поранення та евакуацію з полю бою як щасливий квиток, єдина можливість ще пожити, зазначають Патріоти України. Ось який матеріал з цього приводу знайшов та переказав Ю...
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...