В Україні збитковою є третина всієї банківської системи - в січні-вересні 2016 35 банків втратили 20,38 млрд гривень. Найбільші збитки знову фіксують банки з російським капіталом, повідомляють Патріоти України з посиланням на FinClub.
За дев'ять місяців найбільше втратив ВТБ Банк (5,61 млрд гривень) через формування резервів.
"Це пов'язано з проведеною в першому кварталі докапіталізацією на 8,9 млрд грн і відповідним формуванням резервів", - розповів в.о. директора фінансового департаменту ВТБ Банку Андрій Грищенко.
"За підсумками року, звичайно ж, ситуація кардинальним чином не зміниться, і рік банк закінчить зі збитком, який був очікуємо ще на етапі бізнес-планування. У 2017 році банк продовжить працювати в звичайному режимі, фокусуючись на оптимізації операційної моделі і зниженні витрат", - сказав він.
Друге місце по збитку займає Промінвестбанк (4,08 млрд гривень), а третє - Сбербанк (2,96 млрд гривень). Ключова причина - резерви, при цьому банки акцентують на тому, що ці збитки вже покриті додатковим капіталом.
Вийти із зони збитків поки не змогли "дочки" ряду іноземних банків. Укрсоцбанк втратив 2,77 млрд гривень, а УкрСиббанк - 978 млн гривень.
"УкрСиббанк продемонстрував негативний фінансовий результат на початку року: ця ситуація була обумовлена резервуванням під іпотечні кредити в іноземній валюті. Якщо не враховувати цю причину, УкрСиббанк вийшов би на прибутковий рівень", - кажуть в банку.
Після серії скандалів навколо МСЕК та інших корумпованих інстанцій стало відомо, що багато хто з прокурорів та інших чиновників настільки знахабніли, що почали «виходити на пенсію», ледь почавши працювати. При цьому вони назначали собі непомірно високі...
Більшість українців, які наразі перебувають у Польщі, приїхали відносно нещодавно. Найбільша частка – 37% – оселилися в країні менш ніж пів року тому. Такі дані опублікували в аналітичному центрі міжнародної агенції з працевлаштування Gremi Personal, п...