Російський ринок в січні буде як і раніше реагувати на нафтові ціни, ситуацію в геополітиці і на рішення монетарної влади. Курс рубля може впасти до 84-85 EUR / RUB, прогнозує фінансовий аналітик FxPro Олександр Купцикевич, пишуть Патріоти України, посилаючись на Нескучные новости.
Схоже, що в січні збережуться основні тренди другої половини минулого року: долар буде рости, а сировина і сировинні валюти - падати. Чиновники ФРС США відзначають успішність «відриву» ставок від нульової нижньої межі, і явно мають намір продовжити рух у цьому напрямку. Якщо при цьому ринок праці продовжить відчувати себе хоча б не гірше, ніж раніше, не уникнути подальших розмов про підвищення ставки ФРС вже в березні. На контрасті ЄЦБ не має можливості спертися на ринок праці, тому слідом за зниженням цін на нафту і сировину зможе натякати на можливості подальшого розширення грошової маси (нарощування QE та / або зниження ставок). Це відкриває дорогу до мінімумів минулого року - до області 1.05 по EURUSD до кінця місяця. Подальше занурення, ймовірно, відбудеться пізніше, коли дивергенція монетарної політики стане ще більш явною.
У свою чергу, нафта продовжить зниження, змушуючи рубль оновлювати мінімуми проти основних конкурентів. 75 по USDRUB вже зараз в одному кроці, а на кінець місяця це можуть бути рівні трохи вище 80. Відповідно, пара EUR/RUB в цих умовах може піднятися до 84-85. Не варто дивуватися рекордним значенням долара до рубля, такі валюти, як канадський долар і норвезька крона, аналогічним чином копіюють динаміку нафти, яка опустилася до 11-річного мінімуму.
Європейська комісія оцінює, чи може вона ухвалити законодавство, яке забороняє фірмам ЄС підписувати нові контракти на російське викопне паливо, а також працює над правовими варіантами, які дозволять компаніям ЄС розривати контракти на постачання газу ...
Українські фермери продовжують накручувати ціни на буряки. Вартість овочу вже значно зросла порівняно з минулим тижнем, а порівняно з минулим роком, то ціни вищі вже у 2,5 раза. При цьому торгові мережі вже повідомляють про дефіцит цього коренеплоду. П...