Хіти тижня. Ви будете вражені: Оприлюднено зарплати інженерів заводу, який розробляє путінський "Сармат"

"Мізки" «наддержави» заробляють зовсім небагато. Не дивно, що ВПК Росії втачає кадри - "мізки" витікають закордон.

"Сармат". Фото: Живой журнал Владимира Прохватилова - LiveJournal

В мережі з’явилася інформація про заробітну плату інженерів заводу, який розробляє той самий «Сармат», повідомляють Патріоти України.

Блогер Рустем Адагамов виклав у мережі вакансії з посадовими окладами російського Державного ракетного центру імені академіка В.П.Макєєва. Йдеться про той самий завод, що розробляє путінську «диво-ракету» «Сармат».

Інженери там мають від 10600 рублів в місяць, тобто близько 5 тис. гривень. Нагадаємо, що 1 березня у посланні Федеральним Зборам РФ В. Путін розповів про розробку новітніх систем озброєння, зокрема про стратегічний ракетний комплекс «Сармат».

Опублікував: Інна Мартинчук

Чи варто панікувати? Експерти спрогнозували, що буде з курсом долара до кінця року

понеділок, 10 грудень 2018, 10:59

Причин для значного подорожчання долара немає. Валюта коливатиметься у межах 28-28,5 грн/$. Якщо попит не буде спровокований зовнішніми факторами, гривня в кінці року може бути "міцнішою", ніж восени, повідомляють Патріоти України. . "В останній місяць...

Потужний удар: Київ може ввести нові санкції проти активів РФ в Україні

понеділок, 10 грудень 2018, 9:25

Генеральна прокуратура пропонує ввести санкції проти активів Російської Федерації на території України на час дії воєнного стану. Про це заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко, повідомляють Патріоти України. Він зауважив, що прокуратура вже ...