Хіти тижня. Ви будете вражені: Оприлюднено зарплати інженерів заводу, який розробляє путінський "Сармат"

"Мізки" «наддержави» заробляють зовсім небагато. Не дивно, що ВПК Росії втачає кадри - "мізки" витікають закордон.

"Сармат". Фото: Живой журнал Владимира Прохватилова - LiveJournal

В мережі з’явилася інформація про заробітну плату інженерів заводу, який розробляє той самий «Сармат», повідомляють Патріоти України.

Блогер Рустем Адагамов виклав у мережі вакансії з посадовими окладами російського Державного ракетного центру імені академіка В.П.Макєєва. Йдеться про той самий завод, що розробляє путінську «диво-ракету» «Сармат».

Інженери там мають від 10600 рублів в місяць, тобто близько 5 тис. гривень. Нагадаємо, що 1 березня у посланні Федеральним Зборам РФ В. Путін розповів про розробку новітніх систем озброєння, зокрема про стратегічний ракетний комплекс «Сармат».

Опублікував: Інна Мартинчук

Проти скреп: Англійський комерційний суд прийняв важливе рішення щодо "Газпрому"

четвер, 21 березень 2019, 23:28

Суд додав "Газпрому" додаткові зобов'язання щодо неприховування і невиведення активів з юрисдикцією Англії та Нідерландів. Високий суд Англії та Уельсу 15 березня виніс нове рішення щодо у справі між "Газпромом" і НАК "Нафтогаз України стосовно транзит...

Кличко працює: Київ увірвався до ТОП-10 міст світу за рентабельністю інвестицій

четвер, 21 березень 2019, 20:15

Таку оцінку свого розвитку українська столиця отримала в конкурсі «fDi Location Awards», що проводить спеціалізований журнал Foreign Direct Investment (видає його Financial Times). Київ увійшов до списку ТОП-10 найуспішніших міст світу за рентабельніст...