Хіти тижня. Ви будете вражені: Оприлюднено зарплати інженерів заводу, який розробляє путінський "Сармат"

"Мізки" «наддержави» заробляють зовсім небагато. Не дивно, що ВПК Росії втачає кадри - "мізки" витікають закордон.

"Сармат". Фото: Живой журнал Владимира Прохватилова - LiveJournal

В мережі з’явилася інформація про заробітну плату інженерів заводу, який розробляє той самий «Сармат», повідомляють Патріоти України.

Блогер Рустем Адагамов виклав у мережі вакансії з посадовими окладами російського Державного ракетного центру імені академіка В.П.Макєєва. Йдеться про той самий завод, що розробляє путінську «диво-ракету» «Сармат».

Інженери там мають від 10600 рублів в місяць, тобто близько 5 тис. гривень. Нагадаємо, що 1 березня у посланні Федеральним Зборам РФ В. Путін розповів про розробку новітніх систем озброєння, зокрема про стратегічний ракетний комплекс «Сармат».

Опублікував: Інна Мартинчук

Хіти тижня. Податкова знатиме все: Підприємцям в Україні підготували неприємний "сюрприз"

неділя, 23 вересень 2018, 10:00

​Банки почали надавати ДФС інформацію по рахунках фізичних осіб-підприємців (ФОП). Про це в Facebook повідомив в.о. заступника голови ДФС Євген Бамбизов, передають Патріоти України.

Гра на останні грошенята: ​Путін дав таємну обіцянку Меркель по будівництву "Північного потоку-2"

субота, 22 вересень 2018, 17:33

Господар Кремля прагне будь-що уникнути затримки спорудження труби, котра як голка з героїном має міцно прив'язати Німеччину до інтересів правлячого режиму РФ. Російський президент пообіцяв, що Росія повністю профінансує будівництво газопроводу "Північ...