Хіти тижня. Ви будете вражені: Оприлюднено зарплати інженерів заводу, який розробляє путінський "Сармат"

"Мізки" «наддержави» заробляють зовсім небагато. Не дивно, що ВПК Росії втачає кадри - "мізки" витікають закордон.

"Сармат". Фото: Живой журнал Владимира Прохватилова - LiveJournal

В мережі з’явилася інформація про заробітну плату інженерів заводу, який розробляє той самий «Сармат», повідомляють Патріоти України.

Блогер Рустем Адагамов виклав у мережі вакансії з посадовими окладами російського Державного ракетного центру імені академіка В.П.Макєєва. Йдеться про той самий завод, що розробляє путінську «диво-ракету» «Сармат».

Інженери там мають від 10600 рублів в місяць, тобто близько 5 тис. гривень. Нагадаємо, що 1 березня у посланні Федеральним Зборам РФ В. Путін розповів про розробку новітніх систем озброєння, зокрема про стратегічний ракетний комплекс «Сармат».

Опублікував: Інна Мартинчук

Хіти тижня. "Прощавайте, папірці!": У НБУ зважились на важливі зміни щодо гривні

четвер, 22 березень 2018, 11:30

Національний банк назвав номінали банкнот, які підлягають заміні монетами. Прес-служба НБУ повідомила, що поступово фінустанова замінюватиме паперові банкноти монетами, повідомляють Патріоти України. У вівторок, 14 березня, в Нацбанку проведуть презе...

Ціна нафти стрімко зростає, наближаючись до психологічної планки

середа, 21 березень 2018, 20:58

Вартість травневих ф'ючерсів на сорт нафти Brent піднялася до позначки 69,07 долара за барель - максимального рівня з 2 лютого. Американський еталон WTI на нью-йоркській біржі NYMEX продавали по 64,79 долара за барель, або максимальною ціною за 6 тижні...