
У Росії, в Нижньому Новгороді, за допомогою соломи і льоду спорудили переправу через Волгу. Про це повідомляють місцеві ЗМІ, передають Патріоти України.
Як зазначається в репортажі, на тонкий лід кладуть солому, заливають водою і таким чином зміцнюють крижану поверхню. В результаті, по такому "мосту", як стверджують, можна їздити на транспорті, маса якого досягає трьох тонн.
Втім, в мережі таку технологію не оцінили. "Наша рубрика "Технологічний прорив", - назвали відповідне відео на Facebook сторінці "Роісся24".
"Ілону Маску не показувати. А то сильно занервує", "Це не солома! Це новітні сколківські вуглецеві нано-трубки!", "Заберіть це з інтернету! Раптом Європа і Штати цією технологією зацікавляться і собі припишуть!", - з сарказмом пишуть користувачі в коментарях.

Нідерландська компанія із залізо-повітряного багатодобового зберігання енергії об’єдналася з одним із найбільших постачальників енергії країни для розгортання одного гігават-годину (ГВт·год) залізо-повітряного довготривалого накопичення енергії (LDES) ...
Турецькі судноплавні компанії стали одним із головних інструментів, які допомагають Росії обходити західні санкції на експорт нафти. Саме Туреччина перетворилася на ключовий логістичний центр російського «тіньового флоту», передають Патріоти України із...