"Хочу, щоб Україна була високотехнічною": Омелян розповів, як проект Hyperloop набирає обертів

Нещодавно Hyperloop Transportation Technologies за підтримки декількох урядів, в тому числі українського, підписала угоду з компанією TÜV SÜD, яка займається сертифікацією цього продукту.

Володимир Омелян. Фото: Корреспондент.net.

Проект Hyperloop в Україні проходить відповідно до планів і набирає обертів. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян під час робочого візиту до Дніпропетровської області. Про це повідомляє прес-служба відомства, передають Патріоти України.

«Треба розуміти чітко, що Hyperloop - це довгий проект і це великий виклик і для країни, і для бізнесу. Але я хочу, щоб Україна була високотехнічною нацією... Я завжди кажу, що iPhone коштує дорожче тонни зерна, і нам потрібні сучасні технічні рішення для країни. За проектом Hyperloop - він набирає обертів», - заявив Омелян.

Він зазначив, що нещодавно Hyperloop Transportation Technologies за підтримки декількох урядів, в тому числі українського, підписала угоду з компанією TÜV SÜD, яка займається сертифікацією цього продукту.

За словами Омеляна, до кінця року НАН України опублікує свій науковий висновок. «Той проект висновку, з яким я ознайомився, - позитивний, тобто технологія має право на життя і я сподіваюся, що вона буде успішно реалізована в Україні українськими компаніями, щоб ми створювали продукт, який є унікальним у світі», - зазначив Омелян.

«Україна - це держава, в якому будувалися і будуються авіалайнери, яка запускає ракети в космос, тому я думаю, що тут нічого складного немає», - додав міністр.

У Латвії заборонять перебування автомобілів з номерами Росії та Білорусі

п’ятниця, 22 вересень 2023, 18:30

Міністерство юстиції Латвії подасть до Сейму законопроект, який заборонятиме перебування в країні автомобілів із реєстраційними номерами Росії та Білорусі. . Як повідомляє профільне відомство, даний законопроект дасть змогу країні легально конфісковува...

Україна отримала восьмий транш макрофінансової допомоги від ЄС на суму 1,5 мільярда євро

п’ятниця, 22 вересень 2023, 17:57

Україна отримала восьмий транш макрофінансової допомоги від Європейського союзу на суму 1,5 мільярда євро. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Він зазначив, що загалом бюджетна підтримка ЄС у 2023 році вже становить 13,5 млрд євро.Загальна ...