"МВФ не вимагав від уряду України переходу відразу на 100% паритету в ціні імпортованого газу. Він вимагав 75%. Уряд вирішив відразу перейти на 100%. В умовах, коли реально в Україні немає незалежного энергорегулятора, а є його подібність у вигляді НКРЭКУ (Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг. — Ред.), та ще й в зародковій стадії формування конкурентного ринку, обґрунтованість тарифів на газ і тепло завжди буде виглядати сумнівною", — говорить експерт.
"Монополісти безсовісно використовують перехідний період реформування енергетики в свою користь", — підкреслив президент Центру глобалістики "Стратегія ХХІ".
За його словами, тенденція збережеться до тих пір, поки НКРЕКУ не запрацює як незалежний регулятор. "А при нинішньому керівництві він незалежним ніколи не буде, навіть незважаючи на ухвалений закон", — резюмував Михайло Гончар.
В Україні протягом дії воєнного стану пенсіонери-чорнобильці щомісячно будуть отримувати доплату до пенсії у розмірі 2361 грн. Про це йдеться у проєкті закону № 12000, передають Патріоти України. Зазначається, що відповідно до нового законопроєкту про ...
Демонстративний запуск росіянами балістичного носія ядерної зброї по Україні, відповідні попередження посольства США напередодні, повернення ядерної риторики у марення кремлівських безумців, – викликають в памʼяті суспільствознавчі студії. "Текст трохи...