На Кропивниччині рекордними темпами зводять одну з найбільших сонячних електростанцій України (відео)

На тридцяти гектарах розмістять понад шістдесят тисяч сонячних панелей. Запуск електростанції планують в червні.

Сонячна електростанція. Іkюстрація:rentechno.ua

У Бобринці на Кропивниччині будують одну з найбільших в Україні сонячних електростанцій. Вона буде виробляти 17 мегават "зеленої" електроенергії. Зараз на території ведуться підготовчі роботи, передають Патріоти України з посиланням на канал "Новини Кіровоградщини".

Територія, площею майже тридцять гектарів, раніше використовувалася для випасу худоби. Останні кілька років стояла пусткою. Плани побудувати тут сонячну електростанцію у місцевої влади з'явилися 2 роки тому. Землю передали інвесторам, однак тоді роботи так і не почалися. В кінці 2016- го, місцева влада знайшла нових інвесторів. Вони з березня почали будівельні роботи.

До зведення електростанції залучені фахівці з інших областей і місцевих жителів. Будівництво забезпечить роботою три соті бобринчан. Всі роботи оплачують інвестори.

На тридцяти гектарах розмістять понад шістдесят тисяч сонячних панелей. Запуск електростанції планують в червні.

Готуйтеся до удару! Тарифи на електроенергію в Україні різко підвищать: Скільки доведеться заплатити

вівторок, 21 березень 2023, 6:35

В Україні є близько 10 варіантів підвищення тарифів на електроенергію. Можливе підвищення може призвести до подорожчання кВт*години вдвічі (з 1,44 до близько 2,5-2,7 грн за кВт*годину). Піти на цей крок доведеться через значне пошкодження енергетичної ...

Обкрадають двічі: Експортери продають зерно за безцінь, та ще й не повертають гроші в країну

вівторок, 21 березень 2023, 4:00

Де лишаються сотні мільйонів доларів за українське зерно. Мало того, що українська пшениця — найдешевша в світі, так ще й гроші від її продажу «осідають» не в Україні, позбавляючи державу частини податків і валютної виручки. Коли ви чуєте щось на кштал...