На Кропивниччині рекордними темпами зводять одну з найбільших сонячних електростанцій України (відео)

На тридцяти гектарах розмістять понад шістдесят тисяч сонячних панелей. Запуск електростанції планують в червні.

Сонячна електростанція. Іkюстрація:rentechno.ua

У Бобринці на Кропивниччині будують одну з найбільших в Україні сонячних електростанцій. Вона буде виробляти 17 мегават "зеленої" електроенергії. Зараз на території ведуться підготовчі роботи, передають Патріоти України з посиланням на канал "Новини Кіровоградщини".

Територія, площею майже тридцять гектарів, раніше використовувалася для випасу худоби. Останні кілька років стояла пусткою. Плани побудувати тут сонячну електростанцію у місцевої влади з'явилися 2 роки тому. Землю передали інвесторам, однак тоді роботи так і не почалися. В кінці 2016- го, місцева влада знайшла нових інвесторів. Вони з березня почали будівельні роботи.

До зведення електростанції залучені фахівці з інших областей і місцевих жителів. Будівництво забезпечить роботою три соті бобринчан. Всі роботи оплачують інвестори.

На тридцяти гектарах розмістять понад шістдесят тисяч сонячних панелей. Запуск електростанції планують в червні.

Наступною мішенню РФ можуть стати банки: Чи можливий колапс із готівкою і де зняти гроші

середа, 7 грудень 2022, 6:48

Російський агресор уже майже два місяці цілеспрямовано б'є по об'єктах енергосистеми нашої країни. Однак його мета - повна паралізація життя в Україні, передають Патріоти України. Тому не виключено, що наступною ціллю можуть стати українські банки. Пар...

Україна заявила, що Грузія ігнорує прохання допомогти генераторами: У Тбілісі про це "вперше чують"

середа, 7 грудень 2022, 6:25

Тимчасовий повірений у справах України в Грузії Андрій Касьянов стверджує, що Тбілісі вже місяць ігнорує запити Києва на допомогу в умовах енергетичної кризи після російських обстрілів, передають Патріоти України. "Україна зараз гостро потребує допомог...