Омелян розповів, скільки витратить Україна для розвитку доріг до кордону з ЄС

За словами міністра цього року планується зосередити для цієї мети близько мільярда державних коштів. Крім того, буде використано кредит у розмірі 100 млн євро від уряду Польщі.

Володимир Омелян. Фото:http://mtu.gov.ua/

Щоб українці, отримавши безвіз, могли повною мірою скористатись цим привілеєм, Міністерство інфраструктури зосередиться на розвитку доріг, що ведуть до контрольно-пропускних пунктів на державному кордоні Про це зазначив під час брифінгу у Львові міністр інфраструктури Володимир Омелян, передають Патріоти України із посиланням на Укрінформ.

"Стосовно кількості переходів і доріг, які ремонтуватимуться цього року, будемо визначатися із міністерством фінансів. Є багато пунктів пропуску, які майже збудовані, але до них немає доріг, або є дороги, але вони завершуються глухим кордоном. Це необхідно виправити, бо бачимо величезний потенціал у збільшенні кількості подорожуючих через західний кордон", – зазначив Омелян.

За його словами, цього року планується зосередити для цієї мети близько мільярда державних коштів. Крім того, буде використано 100-мільйонний кредит в євро від уряду Польщі. Міністр додав, що сусідня держава також зацікавлена в тому, щоб ні бізнесмени, ні туристи не простоювали годинами на кордоні.

Як зазначив міністр, 11 квітня представники від Львівщини будуть у міністерстві інфраструктури обговорювати шляхи реалізації цього кредиту з тим, щоб невідкладно перейти до проведення тендерних процедур.

Космічний прорив: КБ "Південне" підготувало українцям високотехнологічний подарунок до свят

субота, 24 серпень 2019, 21:11

Наукомістка інженерна конструкція цінна ще й тим, що українські винахідники обійшлися без російських підрядників, з котрими в кооперації і виробляли більшу частину космічної продукції з часів СРСР. А от "Роскосмос" не подолав обопільну залежність. Впер...

Слово за АМКУ: Китайські компанії вже купили акції "Мотор Січ"

субота, 24 серпень 2019, 20:50

Відповідну заяву зробив директор із зв'язків з громадськістю ВАТ "Мотор Січ" Анатолій Малиш. Китайські Skyrizon і Xinwei Group вже подали на узгодження в Антимонопольний комітет України (АМКУ) угоду з купівлі понад 50% акцій заводу "Мотор Січ", передаю...