В експертному середовищі обговорюють обсяг коштів, які Росія щороку витрачає на підтримку територій, які загарбала у сусідніх держав. Про це йдеться на сайті видання Крим.Реалії, передають Патріоти України.
Експерти наголошують, що очільники сепаратистських та окупованих територій уважно слідкують за фінансовим станом Російської Федерації, адже від нього безпосередньо залежить те, скільки "об’їдків з барського столу" вони отримають. Зокрема, не так давно голова "уряду" невизнаної Південної Осетії Ерік Пухаєв розповів про те, що його "республіка" отримає трохи більше 3 мільярдів рублів, хоча просила більше 5 мільярдів. Відповідно, "рахунок" скорочено практично вдвічі.
Подібна ситуація складається і в Абхазії – ще тільки рік тому її "прем’єр-міністр" хвалився, що, буцімто, зростання рівня асигнувань з російського бюджету з 2,7 мільярдів рублів у 2015 році до 7,7 мільярдів рублів у 2016 році є ознакою високої довіри до Сухумі. Але вже у 2017 році Абхазія отримає менше 5 мільярдів рублів, що покриває лише 46,6% від потреби.
Причина скорочення фінансування проста – фінансові санкції та витрати на окупований Крим виснажують російську економіку. Дається взнаки і зниження цін на нафту. Відтак, здається, що Росія вже не може дозволити собі утримувати сепаратистів.
"Кажуть, Трамп злий на Путіна, що той саботує перемовини, і готовий ввести страшні санкції. Ну, головне, щоб не ввів їх проти України. Бо з нього станеться…" - пише у своєму блозі Сергій Фурса, передають Патріоти України". "Але, схоже, відбувається див...
Прибуток найбільшого у Росії виробника вантажних автомобілів компанії «КамАЗ» за минулий рік обвалився у 28 разів. Про це в Телеграмі повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО України, передають Патріоти України. «Прибуток найбільшого у Росії ви...