Мінінфраструктури розпочало переговори з лідером в області випуску електромобілів американською компанією "Tesla Incorporated" щодо відкриття виробництва в Україні. Про це міністр інфраструктури України Володимир Омелян розповів під час інтерв'ю для www.ELMOB.co, зазначають Патріоти України.
"Ми намагаємося запропонувати і для Tesla якісь переваги з розміщення в Україні ланки свого виробництва. Ми не говоримо про гігафабрику, безумовно. Наскільки це буде реалістично, покаже час. Проте, ті переговори, які ми вже ведемо в Міністерстві інфраструктури, є успішними", - розповів керівник транспортного відомства.
За його словами, виробництво електрокарів - це виробництво нового покоління. Країна, яка буде мати заводи Tesla або пов'язані з ним технології, автоматично потрапляє в топ-10 країн, які займаються електрокарами.
Національний банк України зміцнив курс гривні відносно долара і євро. Про це свідчать дані на сайті регулятора у вівторок, 23 червня, передають Патріоти України. Так, офіційний курс долара у вівторок становитиме 44,8819 гривень (-0,0274). У свою чергу ...
В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...