Щоб не з'їсти російську контрабандну: Як обирати червону ікру до новорічного столу, - поради експерта

Якість ікри у жерстяних банках та "на вагу" - однакова.

Червона ікра. Фото: diety.pp.uaНа передноворічний період припадає 40-45% продажів червоної ікри. І найбільш якісною є ікра в скляних банках. Про це розповів директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко, повідомляє URB.ua. Новину передають Патріоти України.

Саме в скляних банках можна побачити і оцінити кожну ікринку, тому виробники відбирають кращий продукт саме для такої упаковки. Але її недолік – висока ціна. Вартість німецької скляної банки складає 5 євро. Тому все частіше використовують пластикову прозору банку.

Сама економічна і найпоширеніша в Україні упаковка – жерстяна банка, але вона не дозволяє оцінити зовнішній вигляд продукту. Можна купити червону ікру на вагу. «Вона коштує відсотків на 20% дешевше, ніж в жерстяній банці, і при цьому має таку ж якість», – говорить Дорошенко.

За словами експерта, близько 70% ринку червоної ікри, що реалізується в нашій країні, припадає всього на кілька марок: ТМ «Шаланда» і «Камчадал», а також «Рыбкоппродукт» і «Червоне золото». При цьому, ікра під ТМ «Червоне золото» продається в торгових мережах на вагу.

«Решта 30% ринку припадає на контрабанду з Росії, неякісну ікру, продається нерідко на акції за ціною близько 50 грн. за баночку і штучну ікру. Штучна ікра виробляється з курячого білка і теж корисна, але є «червоною тільки за кольором», – зазначив Дорошенко.

Дошкульний удар по шлунку і гаманцю українців!: Названо продукт харчування, який подорожчав найсильніше

субота, 12 липень 2025, 17:54

В Україні за підсумками червня зафіксовано найнижчу інфляцію з березня 2025 року. У річному обчисленні зростання цін сповільнилося з 15,9% до 14,3% до червня-2024. Одним із ключових драйверів загальної інфляції залишилося подорожчання продуктів харчува...

Частину пенсіонерів зобов'язали написати спеціальну заяву: Кого стосується і скільки є часу, щоб не забрали виплату

субота, 12 липень 2025, 11:57

Українські пенсіонери, які виїхали з окупованої території або залишились на ній, мають подати заяву в ПФУ про те, що вони не отримують пенсію в РФ. Це можна зробити особисто в відділенні ПФУ, або ж на Порталі ПФУ до 31 грудня 2025-го. Про це йдеться в...