За даними РБК, Мінфін категорично заперечує проти виділення коштів за 37 пунктами плану з 86. Загальна сума відхилених міністерством пунктів становить 210,2 мільярда рублів. Найдорожчий пункт, який не підтримав Мінфін, — додаткове фінансування сільського господарства на 23 мільярди рублів. Міністерство заявляє, що в 2016 році обсяг підтримки державою сільського господарства збільшили на 74,3 мільярда рублів, а загалом сільському господарству з бюджету виділили 237 мільярдів.
Також Мінфін відкинув фінансування науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт на суму 21 мільярд рублів, обґрунтувавши це можливістю для цієї галузі отримати підтримку через організації, які беруть участь у реалізації держоборонзамовлення. Мінфін відмовився видавати субсидії промисловості для компенсації частини витрат при сплаті кредитів на 12, 2 мільярда рублів. У міністерстві це пояснили тим, що ключова ставка банку Росії знизилася з 17% до 11%.
Міністерство фінансів також відхилило підтримку лікарського забезпечення громадян на 16 мільярдів рублів. РБК зазначає, що Мінфін не проаналізував весь план Мінекономрозвитку. Без коментарів найчастіше залишалися ті пункти, за якими не було представлено розрахунків витрат. 2 лютого уряд РФ розгляне антикризовий план.
У квітні 2025 року провели перерахунок пенсій для працюючих пенсіонерів. На відміну від попередніх років, цього разу підвищені виплати українці отримали вже в квітні, а не в червні, як було раніше. Про це повідомили в Головному управлінні ПФУ в Лугансь...
Україна почала переговори зі США про стратегічну угоду щодо видобутку корисних копалин, яка має залучити інвестиції та сучасні технології. Влада запевняє, що партнерство з Вашингтоном не зашкодить європейському курсу та не суперечитиме умовам Угоди про...