Апеляційний господарський суд Києва скасував рішення про стягнення 79,88 млн грн (близько $ 3,09 млн) дивідендів, що підлягають сплаті "Газпрому" від українського "Газтранзиту" в рахунок погашення штрафу і пені, накладених Антимонопольним комітетом України (АМКУ). Відповідне рішення суду від 17 липня оприлюднено в Єдиному держреєстрі, передають Патріоти України з посиланням на Апостроф.
"З огляду на те, що термін виплати дивідендів на момент винесення оскаржуваної постанови (рішення Господарського суду Києва від 6 червня про стягнення - ред) не настав, колегія суддів прийшла до висновку, що задоволення заяви про звернення стягнення на дивіденди від чистого прибутку ПрАТ "Газтранзит" порушує права акціонерів "Газтранзиту", оскільки зазначені кошти на момент стягнення належать "Газтранзиту", але не ПАТ "Газпром", - зазначено у висновках апеляційного суду.
Як повідомлялося раніше, в січні 2016 року АМКУ оштрафував "Газпром" на майже 86 млрд грн (близько $3,25 млрд за поточним курсом) за зловживання монопольним становищем на ринку транзиту газу по магістральних трубопроводах України. Російський монополіст оскаржив штраф, проте українські суди відмовилися прийняти його сторону. Тим часом стягнення з "Газпрому" за рахунок пені за його несплату зросла вдвічі - до 172 млрд грн.
В кінці травня виконавча служба України на вимогу АМКУ наклала арешт на належні російському "Газпрому" акції спільного підприємства АТ "Газтранзит". В середині червня Господарський суд Києва дозволив виконавчій службі списати 79,88 млн грн дивідендів, що підлягають сплаті "Газпрому" від українського "Газтранзиту".
Внутрішньо переміщені особи, які наймають житло і витрачають на оренду понад 20% свого сукупного доходу, можуть отримувати субсидії на оренду житла. При цьому субсидія на найм житла призначається, якщо ВПО відмовились від допомоги на проживання. Про це...
Швидкий розвиток технологій змінює ринок праці. Вже до кінця десятиліття під загрозою зникнення опиниться низка професій. Без роботи ризикують залишитися в першу чергу спеціалісти, які виконують однотипні завдання. Докладніше про майбутні тенденції на ...