Кабінет міністрів затвердив порядок ввезення та вивезення товарів з району проведення антитерористичної операції. Відповідне рішення було прийнято на засіданні 1 березня. Про це пише Українська правда, передають Патріоти України.
"Суб'єктам господарювання забороняється переміщувати на тимчасово неконтрольовану територію та з неконтрольованої території товари за винятком харчових продуктів та ліків виключно у складі гуманітарних вантажів, товарів та продукції, що забезпечують функціонування та обслуговування або є необхідними у виробничому процесі металургійної, гірничо-збагачувальної вугледобувної та енергетичної галузі, об'єктів критичної інфраструктури", – пояснив суть документу керівник Центру спецоперацій із боротьби з тероризмом СБУ полковник СБУ Геннадій Кузнецов.
Про затвердження порядку переміщення товарів з району АТО також написав у своєму Twitter прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.
Уряд щойно затвердив порядок переміщення товарів до/з району АТО. До процесу контролю залучать громадськість та волонтерів. pic.twitter.com/1Gpm4iKQpK
— Volodymyr Groysman (@VGroysman) 1 березня 2017 р.
За словами прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, рішення також передбачає встановлення контрольних пунктів які будуть відстежувати переміщення через лінію зіткнення.
Контроль за переміщенням будуть здійснювати профільні міністерства та служби, як то СБУ та ДФС, із залученням громадськості та волонтерського руху.
Згодом міністр окупованих територій Вадим Черниш уточнив, що перелік товарів, які дозволено ввозити в ОРДЛО, визначать окремим наказом.
В Україні помітно зросли ціни на одну з найпопулярніших літніх ягід - черешню. За тиждень вартість, за якою садівники відвантажують ягоду, підскочила на 10%, що незабаром позначиться і на роздрібних розцінках. Головна причина подорожчання - закінчення ...
Українська енергосистема значно краще підготовлена до можливих російських атак, ніж у попередні роки. І хоча РФ продовжує постійні спроби спричинити блекаути, Україна має достатньо генерації для проходження як літніх, так і зимових піків споживання без...