​"Вкрав" сенсацію у Кличка: "Права рука" мера Києва розповів про проривне рішення з метром на Виноградар

Народний обранець стверджує, що жителям житлового масиву, що протягом найближчі роки обіцяє перетворитись одним з найбільших у Києві, не доведеться чекати на три роки до відкриття довго обіцяної підземки.

У 2018 році столична влада запланувала відкрити одну станцію метро на Виноградарі і продовжити будувати міст на Троєщину. Про це на прес-конференції заявив голова комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, голова фракції «Солідарність» Андрій Странніков, повідомляють Патріоти України з посиланням на АСН.

«Вперше за багато років місто планує 2,5 млрд грн на продовження лінії метрополітену в напрямку Виноградаря», - зазначив голова бюджетної комісії. За словами посадовця, вже в наступному році влада міста планує відкрити одну станцію на масиві Виноградар.

Странніков також підтвердив, що ще 1 млрд гривень в бюджеті столиці буде виділено на продовження будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу в напрямок Троєщини.

Про те, що відповідні цільові витрати передбачені для столиці держбюджетом України та заведені в проект бюджету міста на 2018 рік відомо вже з першої половини грудня. Сюрпризом стало рішення сконцентрувати надані на виноградівську гілку кошти для відкриття першої станції першої черги метро на Виноградар протягом наступних 12 місяців, а не розтягувати будівництво двох станцій на 2-3 роки, як повідомлялось початково.

Залишається питанням, чи йдеться про найближчу до «Сирецької» з намічених двох станцій «Мостицьку» або зразу про «Проспект Правди». Теоретично останній варіант можливий, оскільки 2,5 млрд, це трохи більше половини загального кошторису першої черги «Сирецька» - «Проспект Правди», а левова частка витрат передбачена на прокладання першої ділянки до «Мостицької» та облаштування станції. Законсервувавши відкриття «Мостицької», на кшталт «Львівської Брами», можливо зекономити час та гроші на спорудження гілки до «Проспекту Правди» - безпосередньо до житлового масиву.

Нагадаємо, бюджет столиці в 2018 році складе 49,05 млрд грн. Це на 33% більше, ніж в поточному році. Столичні депутати планують затвердити головний фінансовий документ міста 21 грудня.

Хіти тижня. Не великі борги і не вибори: Експерти назвали реальну загрозу, за якої курс "бакса" в Україні злетить до позначки 60 (відео)

середа, 16 січень 2019, 23:05

Аналітик зазначив, що практично всі прогнози про те, що в наступному році гривня девальвується приблизно на 10% - це рівень, дуже близький до інфляції. Фінансовий аналітик, керуючий партнер інвестиційної компанії Capital Times Ерік Найман спрогнозував,...

Такого не було з часів "раннього Януковича": Україна завершила 2018 рік з найвищим за 7 років темпами зростанням ВВП

середа, 16 січень 2019, 20:53

Також дуже низькі показники інфляції та високі запаси золото-валютних резервів Нацбанку. Україна завершила 2018 рік з найвищим за 7 років темпами зростанням ВВП і найнижчою за 5 років інфляцією. Про це заявив на прес-конференції голова НБУ Яков Смолій,...