​"Вкрав" сенсацію у Кличка: "Права рука" мера Києва розповів про проривне рішення з метром на Виноградар

Народний обранець стверджує, що жителям житлового масиву, що протягом найближчі роки обіцяє перетворитись одним з найбільших у Києві, не доведеться чекати на три роки до відкриття довго обіцяної підземки.

У 2018 році столична влада запланувала відкрити одну станцію метро на Виноградарі і продовжити будувати міст на Троєщину. Про це на прес-конференції заявив голова комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, голова фракції «Солідарність» Андрій Странніков, повідомляють Патріоти України з посиланням на АСН.

«Вперше за багато років місто планує 2,5 млрд грн на продовження лінії метрополітену в напрямку Виноградаря», - зазначив голова бюджетної комісії. За словами посадовця, вже в наступному році влада міста планує відкрити одну станцію на масиві Виноградар.

Странніков також підтвердив, що ще 1 млрд гривень в бюджеті столиці буде виділено на продовження будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу в напрямок Троєщини.

Про те, що відповідні цільові витрати передбачені для столиці держбюджетом України та заведені в проект бюджету міста на 2018 рік відомо вже з першої половини грудня. Сюрпризом стало рішення сконцентрувати надані на виноградівську гілку кошти для відкриття першої станції першої черги метро на Виноградар протягом наступних 12 місяців, а не розтягувати будівництво двох станцій на 2-3 роки, як повідомлялось початково.

Залишається питанням, чи йдеться про найближчу до «Сирецької» з намічених двох станцій «Мостицьку» або зразу про «Проспект Правди». Теоретично останній варіант можливий, оскільки 2,5 млрд, це трохи більше половини загального кошторису першої черги «Сирецька» - «Проспект Правди», а левова частка витрат передбачена на прокладання першої ділянки до «Мостицької» та облаштування станції. Законсервувавши відкриття «Мостицької», на кшталт «Львівської Брами», можливо зекономити час та гроші на спорудження гілки до «Проспекту Правди» - безпосередньо до житлового масиву.

Нагадаємо, бюджет столиці в 2018 році складе 49,05 млрд грн. Це на 33% більше, ніж в поточному році. Столичні депутати планують затвердити головний фінансовий документ міста 21 грудня.

"Будеш тримати більше двох корів - запишуть у "кулаки": Різниця між українськими і білоруськими селами, - журналіст

середа, 21 листопад 2018, 8:40

У якій країні люди - хазяїни на своїй землі, а в якій - не зовсім. Судити про країну тільки по її столиці - важко, та й взагалі марно, пише оглядач, журналіст Денис Лавнікевіч , передають Патріоти України з посиланням на Ділову Столицю. Продовжуємо мов...

"Шафран Любимовський": Українські прянощі виходять на світові ринки

середа, 21 листопад 2018, 8:10

Українські фермери вирощують в промислових масштабах найдорожчу з прянощів світу – шафран. Херсонський шафран відправиться до Великобританії та Азербайджану. Фермерське господарство «Шафран Любимовський» на Херсонщині, де в промислових масштабах вирощу...