Метро на Виноградар, або Темна справа КМДА: Гроші є, будівельники і техніка готові, але підземка не просунулася ні на сантиметр

Кияни не розуміють, що відбувається у Кличка. Ні сам міський голова, ні його балакучі зазвичай зами, ні замовник будівництва КП "Київський метрополітен" не поспішають з поясненнями.

Ілюстрація: mignews.one

У травні Київрада підвищила асигнування на виноградівське метро у бюджеті поточного року до 2,6 млрд грн. Якщо справа не зрушить з мертвої точки, Київ муситиме повернути у держбюджет 2,5 млрд вже у січні 2019-го року, повідомляють Патріоти України

Так, починаючи з січня цього року в Києві ніяк не може стартувати будівництво ділянки Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції "Сирець". Уже вшосте Київський метрополітен переносить тендер на будівництво гілки метро на Виноградар, мотивуючи це у начебто тим, що немає охочих взяти участь в аукціоні.

На ці чутки відреагував фаворит конкурсних перегонів, компанія, що протягом 50 з гаком років і будувала столичне метро, ПАТ "Київметробуд".

Зокрема у компанії дивуються таким чуткам. Адже це ПАТ заявки подає, люди є, але тендер, з незрозумілих для них теж причин, вже вкотре переноситься, а техніка і люди змушені простоювати. Ще раз провести аукціон спробують у кінці літа. Коли кияни можуть дочекатися відкриття нових станцій мерополітену, розповів генеральний директор компанії "Київметробуд" Олександр Метелиця.

Тим часом в українському сегменті Інтернету шириться хеш-тег #Кличко! Нема метро - нема голосів.

Реальний досвід бойових дій: Як українська армія навчає НАТО (відео)

середа, 16 січень 2019, 23:35

37 тисяч українських військових вже узяли участь у військових навчаннях Альянсу, але, на жаль, корисний ефект від цього нівелюється відтоком кадрів.

Хіти тижня. Як знищували тріо Мареничів (фото, відео)

середа, 16 січень 2019, 23:30

У СРСР так вбивалися рідні культура, мова, пісня... Перше українське вокальне естрадне тріо Мареничів – три різні людини: славнозвісні, оповиті чутками, плітками, пересудами, самобутні й непересічні, зі своїми характерами, чеснотами, вадами. Долі у них...