Будівельні роботи мусять розпочати вже навесні: Столичний метрополітен оголосив тендер з будівництва лінії на Виноградар

Після довгих зволікань і переносів старту будівництва, генеральний замовник нарешті визначиться з виконавцем робіт. Станеться це 27 березня. Показова процедура самого торгу. Початкова сума значно більша за визначене містом, але по ходу її збиватимуть

Комунальне підприємство «Київський метрополітен» у системі держзакупівель Prozorro оголосило тендер на будівництво лінії метро від станції «Сирець» на житловий масив Виноградар, зазначають Патріоти України. Про це повідомляється на сайті Prozorro.
Йдеться про будівництво дільниці Сирецько-Печерської лінії з електродепо у Подільському районі. За планом, це має бути ділянка від «Сирця» до «Проспекту Правди» з новими станціями «Мостицька» та «Проспект Правди», і ділянкою вилочного відгалуження в бік станції «Виноградар».
Згідно з інформацією тендеру, початкова вартість будівництва — 6,3 мільярди гривень. Тендерні пропозиції можна подавати до 19 лютого, а аукціон почнеться 27 березня. Розмір мінімального кроку пониження ціни — 31,6 мільйони гривень.
Раніше повідомлялося, що будівництво перших двох станцій до Виноградаря в Києві мало розпочатись ще у 2017 році, на чому наголошував зокрема і міський голова Віталій Кличко. В КМДА ніхто не пояснював киянам, чим викликані затримки. Можливо за цим стояли відчайдушні торги з Кабміном про компенсації столиці за розвиток коштовної транспортної інфраструктури.

Будівельні роботи, згідно умови тендеру, повинні бути виконані не пізніше 30 квітня 2021 року. Більш стислі терміни виконання робот також є фактором, що впливає на обрання переможця.

Критерії вибору переможця

Ціна:75%
Строк виконання робіт:25%
18 місяців:25%
22 місяці:20%
26 місяців:15%
30 місяців:10%
33 місяців:5%

Реальний досвід бойових дій: Як українська армія навчає НАТО (відео)

середа, 16 січень 2019, 23:35

37 тисяч українських військових вже узяли участь у військових навчаннях Альянсу, але, на жаль, корисний ефект від цього нівелюється відтоком кадрів.

Хіти тижня. Як знищували тріо Мареничів (фото, відео)

середа, 16 січень 2019, 23:30

У СРСР так вбивалися рідні культура, мова, пісня... Перше українське вокальне естрадне тріо Мареничів – три різні людини: славнозвісні, оповиті чутками, плітками, пересудами, самобутні й непересічні, зі своїми характерами, чеснотами, вадами. Долі у них...