"Все пропало!": Іноземці оголосили бойкот російським акціям

"Тітанік" в пошуках дна, заспокійливі заяви кремлівської пропаганди можуть впливати хіба що на "внутрішнього споживача", але не на "акул світового бізнесу".
Рублю доведеться несолодко. Ілюстрація: соцмережі.

Зарубіжні інвестори продовжують виводити гроші з фондового ринку Російської Федерації. Цьому послужили декілька вагомих факторів: посилені санкції Заходу, стагнація економіки і невиразна динаміка цін на нафту. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на «Обозреватель».

З початку року індекс ММВБ (Московської міжбанківської валютної біржі) просів на 18%, а компанії, які входять до нього сумарно подешевшали більш ніж на 1,1 трильйона рублів, тому нерезиденти не поспішають купувати акції, які впали в ціні.

Найбільший в США біржовий фонд, що спеціалізується на вкладах в Росію, - VanEck Vectors Russia ETF - фіксує безперервний відтік клієнтських грошей, починаючи з червня. За цей час фонд був змушений продати на Московській Біржі акцій на 396,4 мільйонів доларів, щоб повернути інвесторам їх кошти. У червні фонд втратив 203,3 млн, в липні - 121,6 млн, з початку серпня - ще 71,4 млн. В результаті фонд, портфель якого практично копіює індекс РТС, повністю нівелював вклади в Росію, зроблені в кінці минулого року на хвилі ейфорії від перемоги Дональда Трампа і очікувань, що антиросійські санкції будуть пом'якшені.

Деяким українцям відмовляють у відпустці та виплаті лікарняних: Названо причини

вівторок, 31 січень 2023, 16:52

Роботодавці можуть не відпускати працівників у відпустку у період воєнного стану. Однак за умови, що відразу після його відміни працівник зможе скористатися відпочинком, який йому належить. Про це повідомив голова адвокатського об'єднання "Кравець та п...

У пенсіонерів в Україні можуть відбирати до 50% виплати: Хто в зоні ризику

вівторок, 31 січень 2023, 15:59

В Україні існують законні підстави для урізання пенсійних виплат на 20% або 50%. Зокрема, відібрати частину пенсії можуть у пенсіонерів-боржників, передають Патріоти України. У такому разі кошти автоматично спрямують на оплату боргу. Як зазначено у зак...