"Все пропало!": Іноземці оголосили бойкот російським акціям

"Тітанік" в пошуках дна, заспокійливі заяви кремлівської пропаганди можуть впливати хіба що на "внутрішнього споживача", але не на "акул світового бізнесу".
Рублю доведеться несолодко. Ілюстрація: соцмережі.

Зарубіжні інвестори продовжують виводити гроші з фондового ринку Російської Федерації. Цьому послужили декілька вагомих факторів: посилені санкції Заходу, стагнація економіки і невиразна динаміка цін на нафту. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на «Обозреватель».

З початку року індекс ММВБ (Московської міжбанківської валютної біржі) просів на 18%, а компанії, які входять до нього сумарно подешевшали більш ніж на 1,1 трильйона рублів, тому нерезиденти не поспішають купувати акції, які впали в ціні.

Найбільший в США біржовий фонд, що спеціалізується на вкладах в Росію, - VanEck Vectors Russia ETF - фіксує безперервний відтік клієнтських грошей, починаючи з червня. За цей час фонд був змушений продати на Московській Біржі акцій на 396,4 мільйонів доларів, щоб повернути інвесторам їх кошти. У червні фонд втратив 203,3 млн, в липні - 121,6 млн, з початку серпня - ще 71,4 млн. В результаті фонд, портфель якого практично копіює індекс РТС, повністю нівелював вклади в Росію, зроблені в кінці минулого року на хвилі ейфорії від перемоги Дональда Трампа і очікувань, що антиросійські санкції будуть пом'якшені.

"В России все поддается дрессировке. Даже рубль. А экономика? Какая экономика", - Фурса

четвер, 7 липень 2022, 7:44

"В России все поддается дрессировке. Даже рубль. Сначала дрессировали оппозицию. Получилось. С кем не получилось - приехал Новичок. Потом дрессировали олигархов. Получилось. Кто не понял - сел сразу. Когда вышел - уехал сразу", - пише у своєму блозі Се...

Другий етап війни буде на території Росії: Економіст пророкує самознищення РФ

четвер, 7 липень 2022, 7:09

Другий етап війни, яку РФ розв'язала проти України, відбуватиметься вже на території самої федерації. Це буде внутрішня війна Росії, в якій країна-агресорка знищить сама себе через зубожіння та соціальні бунти. Такий прогноз озвучив економіст, учасник ...