Здатні робити найдешевші акумулятори: Україна може стати світовим центром з виробництва електрокарів, - Омелян

Для цього лише потрібно, аби ВР проголосувала закон щодо 15-річної стратегії виробництва електрокарів в Україні, щоб залучити світових стратегів у створення нової високотехнологічної галузі та десятків тисяч нових високооплачуваних робочих місць.

Ілюстрація:Інформатор

Україна має потенціал стати світовим центром з виробництва батарей і електрокарів. Про це міністр інфраструктури Володимир Омелян написав на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"В Україні найбагатші родовища літію та кобальту в Європі, і Україна може стати світовим центром з виробництва батарей і електрокарів", — написав Омелян. Він додав, що для цього необхідне ухвалення Верховною Радою відповідного закону.

"Для цього лише потрібно, аби Верховна Рада проголосувала наш закон щодо 15-річної стратегії виробництва електрокарів в Україні, і ми зможемо залучити світових стратегів у створення нової високотехнологічної галузі та десятків тисяч нових високооплачуваних робочих місць", — зазначив Омелян.

Міністр додав, що також необхідна наполеглива робота по залученню таких інвесторів і створення їм комфортних умов роботи в Україні.

"Ми ніколи не погодимося на політичні умови в обмін на газ": Ташкент категорично відмовив Москві у створенні нового союзу, котрий проштовхує Путін

четвер, 8 грудень 2022, 10:55

Узбекистан вирішив відмовитися від участі у "газовому союзі" з РФ, яку пропонував створити президент Росії Володимир Путін. У країні заявили, що не мають наміру обмінювати політичні умови на російський газ. . Постачання блакитного палива з Росії до Уз...

Українцям роздають по 1800 грн на оплату комуналки: Як отримати та чи завадять борги

четвер, 8 грудень 2022, 10:25

В Україні середній розмір субсидії на цей опалювальний сезон складатиме приблизно 1 800 грн на місяць. До речі, громадяни можуть самостійно порахувати субсидію, передають Патріоти України. Як отримати субсидію боржникам. У разі наявності боргів за житл...