Україна має потенціал стати світовим центром з виробництва батарей і електрокарів. Про це міністр інфраструктури Володимир Омелян написав на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
"В Україні найбагатші родовища літію та кобальту в Європі, і Україна може стати світовим центром з виробництва батарей і електрокарів", — написав Омелян. Він додав, що для цього необхідне ухвалення Верховною Радою відповідного закону.
"Для цього лише потрібно, аби Верховна Рада проголосувала наш закон щодо 15-річної стратегії виробництва електрокарів в Україні, і ми зможемо залучити світових стратегів у створення нової високотехнологічної галузі та десятків тисяч нових високооплачуваних робочих місць", — зазначив Омелян.
Міністр додав, що також необхідна наполеглива робота по залученню таких інвесторів і створення їм комфортних умов роботи в Україні.
Малорухливий спосіб життя, смажена їжа, шкідливі звички – усі ці фактори стають причиною появи тромбів. Лікар розповів, які 4 продукти потрібно включити до раціону, щоб розчинити тромби. Небезпечними у разі є і бляшки, які утворюються внаслідок зниженн...
Російські регіони охопила масштабна паливна криза. На місцевих заправках шикуються величезні черги, а на багатьох АЗС бензин взагалі зник із продажу, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. За інформацією видання, в Липецькій о...