Здатні робити найдешевші акумулятори: Україна може стати світовим центром з виробництва електрокарів, - Омелян

Для цього лише потрібно, аби ВР проголосувала закон щодо 15-річної стратегії виробництва електрокарів в Україні, щоб залучити світових стратегів у створення нової високотехнологічної галузі та десятків тисяч нових високооплачуваних робочих місць.

Ілюстрація:Інформатор

Україна має потенціал стати світовим центром з виробництва батарей і електрокарів. Про це міністр інфраструктури Володимир Омелян написав на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"В Україні найбагатші родовища літію та кобальту в Європі, і Україна може стати світовим центром з виробництва батарей і електрокарів", — написав Омелян. Він додав, що для цього необхідне ухвалення Верховною Радою відповідного закону.

"Для цього лише потрібно, аби Верховна Рада проголосувала наш закон щодо 15-річної стратегії виробництва електрокарів в Україні, і ми зможемо залучити світових стратегів у створення нової високотехнологічної галузі та десятків тисяч нових високооплачуваних робочих місць", — зазначив Омелян.

Міністр додав, що також необхідна наполеглива робота по залученню таких інвесторів і створення їм комфортних умов роботи в Україні.

Ситуація контрольована, але..: У НБУ назвали причини зростання курсу долара останнім часом

понеділок, 24 червень 2024, 20:40

Ситуація на валютному ринку України залишалася контрольованою, попри послаблення курсу гривні, зокрема під впливом збільшення бюджетних видатків. Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на підсумки засідання Комітету з монетарної політики (КМП) Н...

Уряд Німеччини визначився, чи повертатиме безробітних українських біженців

понеділок, 24 червень 2024, 19:38

Німецький уряд не планує депортувати з країни українських біженців, які не хочуть працювати, про це заявив речник МЗС, передають Патріоти України. За його словами, Росія атакує цілі по всій Україні, а також намагається знищити інфраструктуру на заході ...