Здатні робити найдешевші акумулятори: Україна може стати світовим центром з виробництва електрокарів, - Омелян

Для цього лише потрібно, аби ВР проголосувала закон щодо 15-річної стратегії виробництва електрокарів в Україні, щоб залучити світових стратегів у створення нової високотехнологічної галузі та десятків тисяч нових високооплачуваних робочих місць.

Ілюстрація:Інформатор

Україна має потенціал стати світовим центром з виробництва батарей і електрокарів. Про це міністр інфраструктури Володимир Омелян написав на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"В Україні найбагатші родовища літію та кобальту в Європі, і Україна може стати світовим центром з виробництва батарей і електрокарів", — написав Омелян. Він додав, що для цього необхідне ухвалення Верховною Радою відповідного закону.

"Для цього лише потрібно, аби Верховна Рада проголосувала наш закон щодо 15-річної стратегії виробництва електрокарів в Україні, і ми зможемо залучити світових стратегів у створення нової високотехнологічної галузі та десятків тисяч нових високооплачуваних робочих місць", — зазначив Омелян.

Міністр додав, що також необхідна наполеглива робота по залученню таких інвесторів і створення їм комфортних умов роботи в Україні.

Хінді русі бхай бхай: Путін так вдало поторгував з Індією, що залишився і без нафти, і без грошей

четвер, 1 червень 2023, 16:30

Продаючи нафту Індії Росія змушена накопичувати до мільярда доларів щомісяця в рупіях, які залишаються заблокованими за межами країни, передають Патріоти України. Як повідомляє Bloomberg, більшість готівки, яку агресор не може конвертувати, належить "...

Зернова ініціатива знову зупинена: РФ заблокувала реєстрацію флоту до всіх портів

четвер, 1 червень 2023, 15:59

РФ заблокувала реєстрацію вхідного флоту до всіх портів нашої країни, що свідчить про те, що зернова ініціативна була повністю зупинена. Про це йдеться на Facebook-сторінці Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури, передають Патріоти ...