9 травня патріоти знов відстояли Одесу: сутички та арешти

Занадто політкоректна місцева поліція хапала патріотів, котрі протидіяли провокаціям "п'ятої колонни".

9 травня у Одесі. Фото: 24 Канал.

В місті Одеса силовиками було зафіксовано близько 10 місцевих сутичок, ініціаторами яких стали проросійські та українські активісти, які брали участь у масових заходах з нагоди Дня перемоги над нацизмом, інформують Патріоти України з посиланням на ВВС.

В парку Шевченка урочисті заходи на Алеї Слави почалися о 10 годині ранку. Представництво Нацполіції Одещини повідомило, що до відділення поліції доставили 15 осіб з обох сторін, які використовували і розповсюджували заборонену, зокрема, радянську символіку, а також вчиняли хуліганські дії. Загалом до акції покладання квітів до пам’ятника Невідомому матросу долучилися декілька тисяч одеситів.

Деякі люди мали з собою прикріплений на одязі червоний мак, що є міжнародним символом вшанування жертв війни. В свою чергу проросійські активісти вигукували агресивні гасла на кшталт «геть з Одеси, бандерівські біси». Окремою колоною так званого «Безсмертного полку Куликового поля» рухалися до парку Шевченка особи в футболках з фотографіями загиблих під час пожежі в Будинку профспілок в 2014 році. По дорозі до пам’ятника також не минуло без сутичок.

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...