9 травня патріоти знов відстояли Одесу: сутички та арешти

Занадто політкоректна місцева поліція хапала патріотів, котрі протидіяли провокаціям "п'ятої колонни".

9 травня у Одесі. Фото: 24 Канал.

В місті Одеса силовиками було зафіксовано близько 10 місцевих сутичок, ініціаторами яких стали проросійські та українські активісти, які брали участь у масових заходах з нагоди Дня перемоги над нацизмом, інформують Патріоти України з посиланням на ВВС.

В парку Шевченка урочисті заходи на Алеї Слави почалися о 10 годині ранку. Представництво Нацполіції Одещини повідомило, що до відділення поліції доставили 15 осіб з обох сторін, які використовували і розповсюджували заборонену, зокрема, радянську символіку, а також вчиняли хуліганські дії. Загалом до акції покладання квітів до пам’ятника Невідомому матросу долучилися декілька тисяч одеситів.

Деякі люди мали з собою прикріплений на одязі червоний мак, що є міжнародним символом вшанування жертв війни. В свою чергу проросійські активісти вигукували агресивні гасла на кшталт «геть з Одеси, бандерівські біси». Окремою колоною так званого «Безсмертного полку Куликового поля» рухалися до парку Шевченка особи в футболках з фотографіями загиблих під час пожежі в Будинку профспілок в 2014 році. По дорозі до пам’ятника також не минуло без сутичок.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...