"Абсолютно унікальний персонаж. Його слід показувати за гроші!": Невзоров вказав на цікаву особливість ватажка "ДНР"

Практично все чорносотенне, імперське, хамське в Росії представлено набором закінчених придурків.

Олександр Невзоров. Фото: Гордон.

Публіцист Олександр Невзоров знову вказав на особливу здатність ватажка "ДНР" Олександра Захарченка робити дурні заяви. Слова журналіста процитував "Обозреватель", передають Патріоти України.

"Зверніть увагу: це ж абсолютно унікальний персонаж. Що б людина не сказала, у нього виходить якась феноменальна дурість. Це ж просто рідкісний дар!", - повідомив Невзоров.

Таке зауваження публіцист зробив, коментуючи заяву бойовика про те, що він зламав ліжко, святкуючи річницю анексії Криму. Обставини події Захарченко не повідомив, але абсолютно безглузде висловлювання у нього вийшло. Невзоров вважає, що бойовика слід показувати за гроші.

"Ми бачимо, що на передовій шовіністичного фронту – абсолютні ідіоти, як ніби спеціально призначені, спеціально для яких написані ролі – ролі ідіотів", - зазначає публіцист. Він говорить про те, що це не випадково. "Як ви знаєте, я далекий від будь-яких конспірологічних теорій, вони мені мало цікаві і ніколи мною не поділялися, але так вийшло, що практично все це чорносотенне, імперське, хамське в Росії представлено набором закінчених придурків", - заявив Невзоров.

Нагадаємо, раніше він вже не раз висловлювався про те, що ватажок "ДНР" відрізняється своїми абсурдними заявами.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...