"Абсолютно унікальний персонаж. Його слід показувати за гроші!": Невзоров вказав на цікаву особливість ватажка "ДНР"

Практично все чорносотенне, імперське, хамське в Росії представлено набором закінчених придурків.

Олександр Невзоров. Фото: Гордон.

Публіцист Олександр Невзоров знову вказав на особливу здатність ватажка "ДНР" Олександра Захарченка робити дурні заяви. Слова журналіста процитував "Обозреватель", передають Патріоти України.

"Зверніть увагу: це ж абсолютно унікальний персонаж. Що б людина не сказала, у нього виходить якась феноменальна дурість. Це ж просто рідкісний дар!", - повідомив Невзоров.

Таке зауваження публіцист зробив, коментуючи заяву бойовика про те, що він зламав ліжко, святкуючи річницю анексії Криму. Обставини події Захарченко не повідомив, але абсолютно безглузде висловлювання у нього вийшло. Невзоров вважає, що бойовика слід показувати за гроші.

"Ми бачимо, що на передовій шовіністичного фронту – абсолютні ідіоти, як ніби спеціально призначені, спеціально для яких написані ролі – ролі ідіотів", - зазначає публіцист. Він говорить про те, що це не випадково. "Як ви знаєте, я далекий від будь-яких конспірологічних теорій, вони мені мало цікаві і ніколи мною не поділялися, але так вийшло, що практично все це чорносотенне, імперське, хамське в Росії представлено набором закінчених придурків", - заявив Невзоров.

Нагадаємо, раніше він вже не раз висловлювався про те, що ватажок "ДНР" відрізняється своїми абсурдними заявами.

Поближче до пекла? Держдума Росії йде під землю (відео)

неділя, 26 травень 2019, 18:15

Скандальний російський політик Володимир Жириновський упевнений - необхідно негайно починати будувати нову будівлю. Будівля російської Держдуми в Москві може в будь-який момент піти під землю, оскільки знаходиться в аварійному стані, зазначають Патріот...

Хіти тижня. В Україні створили заміну скандальним "мінометам Пашинського"

неділя, 26 травень 2019, 13:00

На відміну від "Молота", міномет "Бучарда" є самостійним продуктом, а не копією радянського. В Україні на заміну міномету "Молот" створюють новий 120-мм міномет "Бучарда", який має значну перевагу над попередньою зброєю. Створюється міномет на базі Ста...