"Абсолютно унікальний персонаж. Його слід показувати за гроші!": Невзоров вказав на цікаву особливість ватажка "ДНР"

Практично все чорносотенне, імперське, хамське в Росії представлено набором закінчених придурків.

Олександр Невзоров. Фото: Гордон.

Публіцист Олександр Невзоров знову вказав на особливу здатність ватажка "ДНР" Олександра Захарченка робити дурні заяви. Слова журналіста процитував "Обозреватель", передають Патріоти України.

"Зверніть увагу: це ж абсолютно унікальний персонаж. Що б людина не сказала, у нього виходить якась феноменальна дурість. Це ж просто рідкісний дар!", - повідомив Невзоров.

Таке зауваження публіцист зробив, коментуючи заяву бойовика про те, що він зламав ліжко, святкуючи річницю анексії Криму. Обставини події Захарченко не повідомив, але абсолютно безглузде висловлювання у нього вийшло. Невзоров вважає, що бойовика слід показувати за гроші.

"Ми бачимо, що на передовій шовіністичного фронту – абсолютні ідіоти, як ніби спеціально призначені, спеціально для яких написані ролі – ролі ідіотів", - зазначає публіцист. Він говорить про те, що це не випадково. "Як ви знаєте, я далекий від будь-яких конспірологічних теорій, вони мені мало цікаві і ніколи мною не поділялися, але так вийшло, що практично все це чорносотенне, імперське, хамське в Росії представлено набором закінчених придурків", - заявив Невзоров.

Нагадаємо, раніше він вже не раз висловлювався про те, що ватажок "ДНР" відрізняється своїми абсурдними заявами.

"Чому "Інформаційний спротив" маніпулює даними про кількість вугілля, вивезеного з ОРДЛО?" - Снєгирьов

четвер, 4 червень 2020, 13:05

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Вирішити цю проблему можна створивши аналітичні структури, які б зайнялися інформаційним супроводом діяль

Організаторам стрілянини у Броварах були потрібні глядачі і максимальний розголос навколо цієї події

вівторок, 2 червень 2020, 11:57

У оперативників є такий прийом – відволікання уваги на негідний об'єкт. Робиться це для того, щоб той фокус уваги, який наразі зосереджено в українській громадськості на злочинах співробітників НПУ, які були викриті останнім часом, а саме: події в Кагарли