Росія перекинула близько 40 бойових кораблів до Азовського моря. Про це заявив представник ГУ розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький, інформують Патріоти України.
"Дуже активні дії розпочалися в травні 2018 року. Нині, за нашими даними воєнної розвідки, близько 40 катерів, бойових катерів застосовує РФ в акваторії Азовського моря. Вони зайшли. Їх раніше в такій кількості не було. Це і катери ФСБ, і військові катери. Навіть два малих ракетних кораблі перекидались з Каспію в Азовське море, це була демонстрація посилення. Проблема полягає в тому, що до початку війни ми не змогли повністю домовитися про кордон. Це кордон і в Азовському морі, і Керченська протока – його нема", - наголосив він.
За словами Скібіцького, нині з боку РФ у Азовському морі є загроза, проте для проведення широкомасштабної операції їй бракує плавзасобів.
"Але накопичення цього озброєння і військ в Азовському морі є... Крім того, за лінією міжнародних агенцій Росія оголошує закритий якийсь район. Говорить, що там, наприклад, з 21 по 23 буде проведено якесь навчання. Три дні минуло. Термін збіг – жодного навчання там проведено не було. А воно спрямовано на те, щоб просто дестабілізувати все мореплавство і промисловий вилов риби в Азовському морі", - додав розвідник.
Окрім цього Скібіцький зазначив, що Росія почала активно контролювати все, що діється в Азовському морі і всю прибережну зону, що загрожує українській економіці.
"Взято під контроль сьогодні повністю всі морські шляхи цивільного судноплавства, які прямують до наших портів у Бердянську й Маріуполь через Керченську протоку. Кількість суден, які підлягають огляду з боку РФ, збільшується. Зараз є інша загрозлива ситуація.
Вийшов корабель, наприклад, із Маріуполя. Він іде до Керченської протоки і три доби стоїть, поки його пропустять під Керченським мостом. Добре, якщо вантаж довготерміновий, а якщо це зовсім інший вантаж, пройде час і цивільні компанії відмовляться від наших портів", – розповів він, додавши, що, можливо, навіть буде розглядатися варіант, коли цивільні судна будуть супроводжувати українські прикордонники.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...