"Бабы еще нарожают": На прес-конференції у Петербурзі Путін і словом не обмовився про гучну трагедію в метро

На таку дивну поведінку російського президента звернули увагу іноземні журналісти.

Лукашенко та Путін. Фото: Naviny.by.

Під час спільної прес-конференції з президентом Білорусі Олександром Лукашенком президент Росії Володимир Путін жодним словом не згадав про вибух у петербурзькому метро, що стався вдень 3 квітня. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на українські ЗМІ.

Путін у своєму короткому виступі для преси згадав про "роботи в космосі і сфері сільського господарства". На таку дивну поведінку російського президента звернули увагу також іноземні журналісти. Натомість Лукашенко подякував Путіну, що в цей непростий час той "сів з ним за стіл переговорів".

"Ви змогли в такому позитивному, порядному ключі провести переговори і, як ви щойно сказали – у нас не залишилось невирішених питань", – сказав білоруський президент. Лукашенко розповів, що велику частину часу під час переговорів з Путіним вони присвятили "міжнародному порядку денному, який стосується нас, наших сусідів, політики Європейського Союзу, обмінялись думками щодо відносин зі США".

"Багато говорили про безпеку і не тільки у зв’язку з цим нещасним випадком. Це так було заплановано – це було основне питання – не нафтогазовими питаннями ми почали обговорення. Основну увагу ми приділили давно запланованому питанню безпеки наших держав і я не буду тут нічого конкретизувати",
– сказав Лукашенко. Він додав, що домовився з Путіним про "збереження нашої безпеки наших держав".

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...