Безкоштовна допомога: Уряд США передав на потреби ЗСУ прилади нічного бачення майже на $6 млн (фото, відео)

Отримані прилади розподілять між військовими частинами.

Фото:Радіо Свобода

Уряд США передав ЗСУ 2500 приладів нічного бачення на загальну суму 5,8 мільйона доларів. Про це повідомляє Радіо Свобода, передають Патріоти України.

Прилади нічного бачення надані українській стороні безкоштовно, відповідно до Програми сприяння безпеці в Україні, яка здійснюється за підтримки уряду США. Відзначається, що їх розподілять між військовими частинами.

У церемонії взяли участь посол США в Україні Марі Йованович і керівник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко.

Муженко подякував США за допомогу.

Хіти тижня. "Не хахлы винаватые, а скрепаносцы рукожопые": Стала відома попередня причина аварії Ан-148 під Москвою

вівторок, 20 лютий 2018, 0:15

За словами експерта, капітан міг відмовитися від обробки повітряного судна протильодоутворювальною рідиною через економію коштів для своєї авіакомпанії або ці роботи провели неналежним образом. Літака Ан-148, що розбився сьогодні в Підмосков'ї, перед в...

Хіти тижня. "Його обличчя - це обличчя України": У мережі пригадали прощання з бійцем "Азова", якого ховали у відкритій труні (фото, відео, 16+)

понеділок, 19 лютий 2018, 23:22

Кадирівські найманці поглумилися над трупом, відрізали вуха. У мережі пригадали відео 2015 року, у якому відбувалося прощання з загиблими на Донбасі українськими бійцями. "Щоб пам’ятали! Ніколи не пробачу………!!!!!! На прохання матері, бійця “Азову” хова...