"Буду вважати Пушкіна українцем": Клімкін відреагував на спроби Путіна "прихватизувати" Анну Ярославну

Як там було написано у Старому Заповіті? "Око за око, зуб за зуб".
Павло Клімкін. Фото: Новости - bigmir)net.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін відреагував на спробу президента РФ Володимира Путіна привласнити Ярослава Мудрого. На своїй сторінці в Twitter Клімкін написав, що тепер буде вважати поета Олександра Пушкіна українцем, передають Патріоти України.

"Буду вважати Пушкіна українцем. Зрештою, українські Одеса і Крим неодноразово надихали його творчий геній", - написав міністр.
"Проблема навіть не в тому, що Росія намагається "привласнити" Анну Ярославну, а в тому, що дійсно вважає Анну Київську росіянкою...", - додав він.

Ядерний шантаж Путіна: Росію попередили публічно і приватно про можливі наслідки

четвер, 29 вересень 2022, 21:42

Російський відомий своєю сталою тактикою так званого "підвищення ставок", тому не випадково наразі задіяна риторика щодо можливого використання ядерної зброї у разі неприйняття російських умов, а фактично шантажу. 21 вересня президент Володимир Путін п...

Американські літаки моніторять ядерні об'єкти РФ. Україну беруть під парасольку

четвер, 29 вересень 2022, 21:30

Про наслідки "референдумів" та загрозу тактичною ЯЗ. Про оперативну обстановку на фронті станом на 28.09.22, "приєднання нових регіонів" до рф, наступ ЗСУ, "могілізацію" та ядерну загрозу від режиму путіна. 01:10 - про секретний пункт та кількість ново...