"Буду вважати Пушкіна українцем": Клімкін відреагував на спроби Путіна "прихватизувати" Анну Ярославну

Як там було написано у Старому Заповіті? "Око за око, зуб за зуб".
Павло Клімкін. Фото: Новости - bigmir)net.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін відреагував на спробу президента РФ Володимира Путіна привласнити Ярослава Мудрого. На своїй сторінці в Twitter Клімкін написав, що тепер буде вважати поета Олександра Пушкіна українцем, передають Патріоти України.

"Буду вважати Пушкіна українцем. Зрештою, українські Одеса і Крим неодноразово надихали його творчий геній", - написав міністр.
"Проблема навіть не в тому, що Росія намагається "привласнити" Анну Ярославну, а в тому, що дійсно вважає Анну Київську росіянкою...", - додав він.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...