Час виходу настав: Рабин Барселони закликав євреїв виселятись з Іспанії

Меїр Бар-Хен різко розкритикував політиків і громадські організації, які не здійснили рішучих заходів боротьби з ісламістським терором.
Меїр Бар-Хен. Фото: Рейтерс.

Рабин Барселони Меїр Бар-Хен звернувся до євреїв Іспанії із закликом покинути країну. Він в інтерв'ю Єврейському телеграфному агентству в Нью-Йорку заявив, що Іспанія стала «центром ісламського терору для всієї Європи», передають Патріоти України із посиланням на DW.

Меїр Бар-Хен назвав, єврейську громаду в Барселоні «втраченою», закликавши членів громади придбати нерухомість в Ізраїлі і не повторювати помилку євреїв в Алжирі або Венесуелі. За словами рабина, іспанські євреї повинні виїхати з країни вчасно.
Він зазначив, що терористичні атаки показали, наскільки важко не відчути на собі всі більш зростаючу загрозу з боку «радикального крила» численної ісламської громади. Особливо підкресливши, що говорить як приватна особа, а не від імені своєї громади, Меїр Бар-Хен також різко розкритикував політиків і громадські організації, які не здійснили рішучих заходів боротьби з ісламістським терором.

Волонтери з ГО "Важливі дії" передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки

Вибухи в Ірані: Чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...