Через діяльність окупантів населені пункти Донбасу почало затоплювати шахтними водами (відео)

На місці садів і городів у місцевих жителів утворилося болото.

Підтоплений підвал. Фото:скрін відео

Під Торецьком селище в "сірій зоні" Чигарі страждає від затоплення підвалів і городів підземними водами, що стікають в населений пункт з окупованої території. Про це пише DonPress, передають Патріоти України.

Тепер на місці садів і городів у місцевих жителів утворилося болото. У селищі на сьогоднішній день проживає 173 мирних жителя. За інформацією волонтерів гуманітарної місії «Пролісок», з них 30 переселенців з окупованої території Донеччини.

Як відзначають самі жителі, основна проблема в селищі на сьогоднішній день - це підтоплення підвалів і городів через прорив магістрального водопроводу Горлівка-Торецьк.

Також, туди постійно стікає вода зі ствола шахти ім. Гагаріна, що знаходиться на окупованій території, де піднявся рівень шахтних вод, в зв'язку з чим підвали місцевих жителів виявилися затоплені водою. Тепер у разі обстрілу жителям Чигарів навіть ніде сховатися.

Оскільки городи перетворилися на болота, у місцевих більше немає можливості висаджувати сільськогосподарські культури.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...