Через діяльність окупантів населені пункти Донбасу почало затоплювати шахтними водами (відео)

На місці садів і городів у місцевих жителів утворилося болото.

Підтоплений підвал. Фото:скрін відео

Під Торецьком селище в "сірій зоні" Чигарі страждає від затоплення підвалів і городів підземними водами, що стікають в населений пункт з окупованої території. Про це пише DonPress, передають Патріоти України.

Тепер на місці садів і городів у місцевих жителів утворилося болото. У селищі на сьогоднішній день проживає 173 мирних жителя. За інформацією волонтерів гуманітарної місії «Пролісок», з них 30 переселенців з окупованої території Донеччини.

Як відзначають самі жителі, основна проблема в селищі на сьогоднішній день - це підтоплення підвалів і городів через прорив магістрального водопроводу Горлівка-Торецьк.

Також, туди постійно стікає вода зі ствола шахти ім. Гагаріна, що знаходиться на окупованій території, де піднявся рівень шахтних вод, в зв'язку з чим підвали місцевих жителів виявилися затоплені водою. Тепер у разі обстрілу жителям Чигарів навіть ніде сховатися.

Оскільки городи перетворилися на болота, у місцевих більше немає можливості висаджувати сільськогосподарські культури.

Речник Запорізької ОВА "засвітив" результати артобстрілу міста

п’ятниця, 27 травень 2022, 11:54

Оприлюднені в мережі фото і відео наслідків ракетних атак противник може використовувати для коригування вогню, що призводить до збільшення числа жертв серед українських військових та мирних громадян. Попри заборону публікувати фото та відео наслідків ...

"Азовсталь" - найбільша поразка в історії РФ

четвер, 26 травень 2022, 0:18

Кінець оборони Маріуполя та подвиг героїв "Азовсталі": попри те, що росіянам зрештою вдалося встановити контроль над містом, штурмова операція назавжди закарбується в історії рф, як найбільший військовий провал. Штурм Маріуполя та "Азовсталі" став війс...